17. Yıl
Kategori Seçiniz
Web Tasarımda Her Şey Tam Olmalı
Günümüz teknolojisinin en önemli reklam ve bulunabilme aracı internette kurumsal web tasarımına sahip olmamız gerekmektedir. 
 
Bu konuda tüm şirketlerin en büyük problemlerinden bir sürekliliktir. Atamedya bu soruna bir çözüm getirdi. Şirketimizde her kurumsal müşterimizin özel bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. 
 
Proje başlangıcından bitimine kadar projeniz ile ilgilenen müşteri ilişkileri arkadaşımız proje bitimi ile artık müşteri danışmanınız görevini üstlenecektir. 
 
Oluşturulan web tasarımı projeniz ile başından sonuna kadar ilgilenen personelimiz, kurumunuz hakkında her bilgiye sahip oluyor. Tüm çalışanlarınız kadar şirketinizi tanımış ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere çözüm bulacak bir danışmanınız olmuş olacaktır. 
 
Web tasarımı, arama motorlarındaki durumunuz, google reklamları, web tasarımı güncellemeleriniz ve daha bir çok konuda her türlü ön bilgiye sahip müşterini temsilciniz olacaktır.
 
Atamedya müşteri ilişkilerinde bulunan arkadaşlarımızdan en yenisi 3 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir, bu son üç yılda şirketimize web tasarımı yaptıran tüm müşterimizi tanıdığını ve hizmet verdiğini göstermektedir. 
 
Atamedya, müşteri hizmetlerinde web tasarımı müşterileri ile ilgilenen birbirinden değerli dört arkadaşımız bulunmaktadır. 
 
En eski müşteri ilişkileri personelimiz 12 yıldır bünyemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
 
Vazgeçilmez prensiplerimiz;
 
Her ne olursa olsun müşteri telefonlarını yanıtlamak,
 
Her zaman doğruyu söylemek,
 
Bilgisi dahilinde olmayan bir konu varsa uzmanı ile görüştürmek,
 
Her zaman kendisini müşterinin yerine koymak,
 
Kurum için en iyi web tasarımı projesini oluşturmak.
Diğer Yazılar
Web Tasarım Nasıl Yapılır?
Web tasarım yaptırmak için karar verdiyseniz ilk adımınız öncelikle bir arayış, araştırma içine girmek olacaktır. Bu araştırmada en iyi web tasarım firmalarını ve bulduğunuz web tasarım firmalarının yaptıkları çalışmalardan size ilham veren kaliteli işleri bulup, örnek alarak aklınızda [...]
Devamını Oku...
Güzel Web Tasarım
İnternet dünyasında yer alan her kurum veya kişi, kimliğini yansıtacak olan web sitesinin öncelikle güzel bir tasarıma sahip olmasını ister.   Dijital dünyanın oldukça verimli ve yaratıcı işlerinin sergilendiği bu dönemde, teknolojinin geliştiği her geçen gün web dünyas [...]
Devamını Oku...
Web Tasarım Fiyat Teklifi Alırken?
Web sitesi yaptırmaya karar verdiğiniz. Bazı firmalardan teklif almak istiyorsunuz. Fakat elinizde hangi doneler olması gerekiyor? Bu yazımızda sizler için teklif istenirken kullanılan verilerin alınması gereken hizmetlerin tamamını belirttik.   Öncelikli olarak web tasarımı oluştururken ilk belirlenmesi ge [...]
Devamını Oku...