17. Yıl
Kategori Seçiniz
Web Tasarımı ve Responsive
Web tasarım günümüzde kullanılan en yaygın pazarlama ağıdır. Bu nedenle doğru bir web sitesi ile potansiyel müşterilerinizi arttırabilir, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.
 
Ancak doğru bir web tasarım sahibi olmak göründüğü kadar kolay değildir. Özellikle Google olmak üzere arama motorları kaliteli bir web sitesi için bir çok  kriter aramaktadır.
 
Zaman içerisinde değişen ve gelişen bu kriterlerden örnek verecek olursak son dönemde özellikle responsive (mobil uyumluluk) çalışması ön plandadır.
 
Responsive nedir?
 
Responsive mobil cihazlardaki tarayıcılara uyumlu web siteleridir.  Kullanımındaki amaç ise özellikle ziyaretçilerin mobil cihazlarında kullanım zorluğu yaşamamalarıdır.
 
Mobil site ziyaretleri dünyada %25 oranlarında artış göstermiştir. Bu durumun arama motorlarını da etkilemesiyle birlikte arama sonuçlarında ki sıralamalarda Responsive özellikli web siteleri öncelik kazanmaya başlamıştır.
 
Sizde web sitenizin mobil uyumluluk özelliğini test etmek için Google Mobil Uyumluluk Testini kullanabilirsiniz.
 
Diğer Yazılar
Web Tasarım Nasıl Yapılır?
Web tasarım yaptırmak için karar verdiyseniz ilk adımınız öncelikle bir arayış, araştırma içine girmek olacaktır. Bu araştırmada en iyi web tasarım firmalarını ve bulduğunuz web tasarım firmalarının yaptıkları çalışmalardan size ilham veren kaliteli işleri bulup, örnek alarak aklınızda [...]
Devamını Oku...
Güzel Web Tasarım
İnternet dünyasında yer alan her kurum veya kişi, kimliğini yansıtacak olan web sitesinin öncelikle güzel bir tasarıma sahip olmasını ister.   Dijital dünyanın oldukça verimli ve yaratıcı işlerinin sergilendiği bu dönemde, teknolojinin geliştiği her geçen gün web dünyas [...]
Devamını Oku...
Web Tasarım Fiyat Teklifi Alırken?
Web sitesi yaptırmaya karar verdiğiniz. Bazı firmalardan teklif almak istiyorsunuz. Fakat elinizde hangi doneler olması gerekiyor? Bu yazımızda sizler için teklif istenirken kullanılan verilerin alınması gereken hizmetlerin tamamını belirttik.   Öncelikli olarak web tasarımı oluştururken ilk belirlenmesi ge [...]
Devamını Oku...