17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK
Nimet Abla

Türk Tayyare Cemiyetinin çıkardığı piyango biletlerini satmaya başlamasıyla ilk biletçilik temelleri atmış olan Nimet Abla, bu günkü adını ilk talihlinin bileti kendisinden alması ile almıştır. Hala daha şansına inanılan Nimet Abla, bir çok şehirde bir çok kişiye umut olmaya devam ediyor. Daha fazla kitleye ulaşabilmek amacıyla hizmet veren web sitesinden de bilet satışı yapmaktadır.

Web sitesini incelemek için tıklayınız
Gallery Mak

Teknoloji sayesinde hem hayatı kolaylaştırmak hem de sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak adına çıktıkları yolda öncelikli hedefi; Türk sanatçıları ve sanat eserlerini, yerel ve global düzeyde vitrine çıkarıp, sanatseverler ile buluşturmak olan Gallermak, 2015 yılında kurulmuştur.

Web sitesini incelemek için tıklayınız
Televadi

İlk olarak Çin'de güvenlik ve web kamerası üreticisi pozisyonunda olup Çin’in Shenzhen bölgesinde ilk Türk üretici firma olarak üretim yapan ve ürettiği ürünlerle dünyaya açılarak Çin deki piyasada kalıcı bir yer edinen nadir Türk firmalarının arasındaki Televadi, şuanki konumu ile elektronik ürünlerin ve aksesuarların özel tasarım ve projelerini yaparak Çinli üreticilere fason üretimini yaptıran bir firma statüsündedir.

Web sitesini incelemek için tıklayınız
Şehrişal

Üretimin her aşamasında toplam kalite politikası yürüten Beril Eşarpları Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ve yenilikçi yapısıyla, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Bünyesinde Şehr-i Şal İstanbul, BonaSera ve RosaParks gibi sektörün bilindik markalarını barındıran Beril Eşarpları, gerek ürün yelpazesinin zenginliği gerekse üretim ve hizmet kalitesiyle her geçen gün markalarının gücünü arttırmaktadır.

Web sitesini incelemek için tıklayınız
Hediye İnternet Hizmetleri

Hediye.com.tr, kullanıcılarına farklı hediye alternatiflerini bir araya getirerek hediye arama derdinden kurtaran ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlayan, hediye sektöründe güvenilir tedarikçi firmalarla çalışan sanal alışveriş sitesidir. İnternetten alışverişin güvenilir olmadığı günümüz şartlarında, kullanıcı dostu olan hediye.com.tr size satış öncesi ve sonrası tam destek ile hizmet vermeye devam ediyor.

Web sitesini incelemek için tıklayınız
Oyuncak İnternet Hizmetleri

Oyuncak.com.tr adam olacak çocukların hayal dünyasına renk katacak en kaliteli ve sağlıklı oyuncakları çocuklara sunmakla beraber adam olmuş ama hala içindeki çocuğu yaşatan büyüklere de oyuncaklar sunmaktadır. Size ürünlerini sadece satmakla kalmayıp, satış sonrasında karşılaştığınız her türlü sorun ve şikayetinizle ilgilenmeyi, aklınızdaki soru işaretlerini gülümsemeye çevirmeyi taahhüt ediyor.

Web sitesini incelemek için tıklayınız
Çakmakcı İnternet Hizmetleri

Tüm çakmakları Türkiye distribütöründen alan firma, Türkiye de ve dünyada var olan çakmak markalarını internet ortamında satışını gerçekleştirmektedir. Kişiye özel çakmak satışı ile de sizlere farklı hediye alternatifleri sunuyorlar. İnternetten alışverişin güvenilir olmadığı günümüz şartlarında, kullanıcı dostu olan cakmakci.com size satış öncesi ve sonrası tam destek ile hizmet vermeye devam ediyor.

Web sitesini incelemek için tıklayınız