E-Ticaret

Mükemmel ürün görselleri ile mükemmel tasarım.

Mükemmel bir e-ticaret tasarım, çok basit, çok işlevli ve kullanıcı dostu olmalı. E-ticaret siteniz kullanıcıya önce güven vermeli. Güvenmediğiniz e-ticaret sitesinden ürün alır mısınız? Sadece siz değil, kimse almaz. Atamedya çizgisi ile bir e-ticaret tasarımı hayal edin. Ürün görsellerinizde çizgimiz kadar mükemmelse; mükemmel bir tasarım için her şey hazır demektir.

Bir tasarımı güzelleştiren şeyler; renk, grafik ve görsellerdir. Yapılan çalışmanın kusursuz görünümünü tamamlayabilmek için görseller ile oluşturulmuş tasarım bütünlüğünü bozmamak gerekir. Bundan dolayıdır ki e-ticaret sitenizde kullanacağınız ürün görselleri e-ticaret tasarımınız için çok önemlidir.

E-Ticaret Sahip olun, kiralamayın, bağımlı kalmayın.

Mükemmel bir başlangıç için, az bir maliyet farkı ile sahip olmayı seçin. Size özel tasarım ile birlikte e-ticaretin tüm yazılımı size ait olsun. Kimseye bağımlı kalmayın. Özel e-ticaret sistemlerini müşterilerimize özel oluşturuyoruz. Proje teslimatından sonra isteyen müşterilerimiz kendi bünyelerindeki web yazılım uzmanları tarafından projelerini istedikleri gibi geliştirip değiştirebilirler. E-ticaret yazılımınızı Atamedya kalitesinde çok düzenli ve bir web yazılım uzmanı tarafından kolayca geliştirilebilecek basitlikte oluşturuyoruz.

Sahip olma devri çoktan başladı. Dünyada milyonlarca kurumun kullandığı, en güvenilir ve en ucuz maliyetli OpenCart E-ticaret çekirdeği kusursuz bir şekilde kurulup, kullanımınıza hazırlanıyor.

Tüm dünyada kullanılan ve milyonlarca kişinin geliştirdiği bir e-ticaret çekirdeğidir. Bir düşünün; bir şirketin oluşturduğu bir yazılım mı? Yoksa tüm dünyanın geliştirdiği bir e-ticaret alt yapısı mı? Bunun kararını vermek hiç de zor değil. Kurulumu son derece basit, oluşturulma zamanı son derece kısa, ihtiyaç olan modüllerin tamamını çok küçük rakamlara satın alabileceğiniz bir yapı. Üstelik sahibi siz oluyorsunuz, kiralık değil. Varsayın ki sistem tamamen istediğiniz gibi hazırlandı ve siz, sistemi hazırlayan firma ile çalışmak istemiyorsunuz. Problem yok. Tüm kodları alıp, istediğiniz sunucuya taşıyıp, e-ticaretinize devam edebilirsiniz. Bir firmaya bağımlılık dönemi bitti. Size özel yapılan e-ticaret tasarımını, OpenCart çekirdeği ile birleştiriyoruz.

Neden OpenCart ?

Kurulumu çok kolay,
UX / IU uyumluluğu mükemmel admin panel,
PHP tabanlı ve MySQL ile tüm yazılımcıların bildiği yazılım dilleri,
Destek uzmanı son derece bulunabilir,
İstediğiniz zaman istediğiniz gibi geliştirilebilir
Eklenecek SSL sertifikası ile tüm bankaların sanal posları
kolayca entegre edilebilir
İhtiyaç duyulan tüm entegrasyonlarda sorunsuz işlevlik,
Özel tema veya binlerce tema seçeneği ile görsellik sizin istekleriniz doğrultusunda,
Tüm muhasebe entegrasyonları,
Tüm kargo entegrasyonları,

Düşünebildiğiniz tüm modüller hazır.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste