17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK

Kullanıcı dostu ve çok zarif bir tasarım,

Mükemmel bir e-ticaret tasarımı ile başlanmalı. Çok basit, çok işlevli ve kullanıcı dostu. E-ticaret siteniz kullanıcıya önce güven vermeli. Güvenmediğiniz e-ticaret sitesinden ürün alır mısınız? Siz değil, kimse almaz. Atamedya çizgisi ile bir e-ticaret tasarımı hayal edin. Ürün görsellerinizde çizgimiz kadar mükemmelse; tasarım ile bir sorunumuz kalmaz.

Bir tasarımı güzelleştiren renkler, grafikler ve görsellerdir. Yapılan çalışmanın kusursuz görünümünü tamamlayabilmek için görseller ile oluşturulmuş tasarım bütünlüğünü bozmamak gerekir. Bundan dolayıdır ki e-ticaret sitenizde kullanacağınız ürün görselleri e-ticaret tasarımınız için hayati önem taşır.

Kullanıcı dostu web tasarım

Sahip olun, kiralamayın, bağımlı kalmayın

Az bir maliyet farkı ile sahip olmayı seçin. Başlangıcınız mükemmel olsun. Size özel tasarım ile birlikte e-ticaretin tüm yazılımı size ait olsun. Kimseye bağımlı kalmayın. Özel e-ticaret sistemlerini müşterilerimize özel oluşturuyoruz. Proje teslimatından sonra isteyen müşterilerimiz kendi bünyelerindeki web yazılım uzmanları tarafından projelerini istedikleri gibi geliştirebilir. E-ticaret yazılımını Atamedya kalitesinde çok düzenli ve bir web yazılım uzmanı tarafından kolayca geliştirilebilecek basitlikte oluşturuyoruz.

Entegrasyon mu istiyorsunuz? Atamedya 'da çok kolay.

Özel oluşturulan e-ticaret projelerinizin, istediğiniz programlarla entegrasyonunu sağlayabiliriz.

Tüm muhasebe programları, tüm CRM yazılımları veya kendinize özel yazdırdığınız CRM yazılımları ile entegre çalıştırmak Atamedya'da mümkün. E-ticaret yönetiminde stok
takibi, ürün bilgilerinin takibi, online fatura kesilmesi, online kargo entegrasyonu ve
buna benzer birçok konuda gerekli ara modüller ile sistemin online
bilgi aktarımı mümkündür.

Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

E-Ticaret Entegrasyonu
E-Ticaret paketi

İlle de e-ticaret paketi isterseniz, Atamedya'da o da var.

Dünyanın en hızlı e-ticaret paketi olan ATASTORE; dinamik yapısı sayesinde her türlü ihtiyacınıza cevap vermek üzere hazırlanmış, bir ürün ve kategori sistemi ile size sunulmaktadır.

Dünyanın en hızlı e-ticaret paketi

ATASTORE, sunucu tarafında sorguların çalışma süresi ve dinamik sayfaların hazırlanması sürecinde piyasadaki tüm E-Ticaret paketlerine göre gözle görülür bir şekilde üstün performans sağlar. Bu fark ATASTORE E-Ticaret paketinde kullanılan ve Atamedya tarafından geliştiren bir teknoloji ile mümkün olmaktadır. Hiçbir e-ticaret paketinde benzer bir hıza rastlayamamanızın temel sebebi budur. Benzer bir teknoloji Google tarafından arama sonuçlarının listelenmesinde kullanılmaktadır. Bu kullanılan teknoloji sayesinde sitenizde binlerce ürün olsa dahi hızınız diğer kullanılan klasik teknolojilerdeki gibi düşmez. Sitelerimizin performanslarını gözünüzle görmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Hızlı E-Ticaret paketi

Mükemmel arama motoru optimizasyonu

Web siteleri ve arama motoru optimizasyonu alanlarında 13 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren Atamedya, bu bilgi birikimi ve tecrübesini ATASTORE E-Ticaret paketi için kullandı. Ortaya çıkan sonuç çok tatmin edici oldu. Diğer E-Ticaret paketleri ile kıyaslanamayacak kadar başarılı bir arama motoru optimizasyonuna ek bir ücret ödemeden paket dahilinde sahip oluyorsunuz...

Arama Motoru Optimizasyonu

CSS ve HTML5 kodlama

Tüm temalarımız %100 Arama Motoru Optimizasyonunu sağlamak için CSS dosya kullanımı ve XHTML standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Arama Motorlarının sitenizin içeriğine daha kolay erişebilmesi için içerik ve tasarım kodları birbirinden ayrılmıştır. Arama motorları rahat bir şekilde yalnızca temiz içeriğinize erişir. Gereksiz tasarım kodları içerisinden içeriğinizi ayıklamak için analiz algoritmaları kullanmak zorunda kalmaz. Bu da sitenizin arama motorlarının gözünde artı puan kazanması demektir. Bu sayede özel bir çabaya gerek kalmadan, sadece ATASTORE E-Ticaret paketi ile doğru kodlanmış bir yazılımın artılarına sahip oluyorsunuz.

CSS 3, HTML 5 ve Javascript kodlama

Kolay kullanım

ATASTORE E-Ticaret paketinde gereksiz hiçbir ayrıntıya yer yok. E-Ticaret siteniz gereksiz bölümler ve şekilsiz yerleşim yüzünden çok mu karmaşık? Ürün detay ve sipariş aşamaları sayfalarınız yeterince anlaşılır değil mi? Bir de ATASTORE E-Ticaret paketini inceleyin. Kullanıcı dostu tasarım ve sadece istenen bilginin gösterildiği sayfa yapısı ile kolay ve eğlenceli panel yönetiminin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılarınız gerekli olmayan bilgi ve içerik denizinin içinde boğulmazlar.