17. Yıl

Hızlı İletişim

Hızlı İletişim
+90 212 347 33 11 info@ata.com.tr Teklif İste

AtaWP dilediğiniz Wordpress temasını ihtiyacınız olan yazılımla bütünleştirir...
Atamedya olarak, web tasarımı projelerinde yılların getirdiği deneyim sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacı doğrultusunda, günümüz teknolojisini en üst düzeyde kullanarak AtaWP departmanımızı oluşturduk. AtaWP; kobilerin ihtiyacı olan web çözümlerini, hızlı ve büyük maliyetler ödemeden çözerek, web dünyasında yer almalarını sağlar. Kurumuna özel web tasarımı yaptırma ihtiyacı duymayanların en basit çözümlerindendir. Özel web tasarımına oranla çok daha hızlı bir şekilde biter. Zamanlama son derece kısa olduğu için maliyet çok daha düşük olur. Binlerce tema içerisinden istediğiniz web tasarımını, istediğiniz yazılım modüllerini iki iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Wordpress tabanlı oluşturduğumuz web projelerinin özellikleri aşağıda maddelenmiştir.

01 - Tema Seçimi
Sektörünüze ve kurumunuza uygun hazır web tasarımı örnekleri arasından birlikte bir tema seçiyoruz. Tema seçimi sürecinde uzman müşteri temsilcimiz; sizlere daha önceki tecrübelerine dayanarak daha sonra da ihtiyacınız olabilecek modülleri kapsayan temaları süzerek sizin onayınız ile seçer. Tema seçiminde istediğiniz bir ayrıntının bulunamaması durumunda web tasarımı ekibimiz dilediğiniz eklentiyi seçtiğiniz temaya ekleyebilir. Wordpress'in binlerce hazır tema örnekleri mevcuttur. Seçilerek oluşturulan tema daha sonra değiştirilemez. Değiştirilmesi ekstra bir maliyet gerektirir.

02 - Kurumsal Kimliğinize Uygun
AtaWP; seçilen web tasarımı şablonunu kurumsal kimliğinizde bulunan renk kombinasyonları ile birleştirerek bir nevi size özel web tasarımı şeklini oluşturur. Profesyonel ekip tarafından logonuzun renkleri web projesinin tamamına uygulanarak gerek anasayfada gereksede alt sayfalarda size özgü bir tasarım inşa eder. Wordpress'te seçilen tema üzerinde maksimum üç renk kombinasyonu seçeneği sunulur. Seçenek olarak sunulan renk kombinasyonları logonuzun kapsadığı renklerden ibarettir. AtaWP logonuz üzerinde renk kombinasyonu oluşturmaz.

03 - Mobil Site
Normal tarayıcıların yerini hızla almaya başlayan, mobil tarayıcılar ile web projeniz %100 uyumlu halde tasarlanacaktır. Wordpress in bu özelliği sayesinde ekstra mobil site yaptırma gereği duymazsınız. Web tasarımı projeniz normal tarayıcılarda göründüğüne çok yakın bir görüntüye sahip olur. Ayrıca mobil site eklentisi ile başta IPAD olmak üzere tüm tabletler için ayrı bir görünüm özelliği vardır. Mobil site seçilen tüm temalarda mevcut değildir. Müşteri temsilcimiz seçilen temaların özelliklerini sizlere sunarken mobil site modülünün olup olmadığını sizlere ayrıca belirtecektir.

04 - Tablet Uyumluluğu
Android ve IOS tabletlerde web siteniz, hiç bir görsel kayıp olmadan, bilgisayarda görüdüğünüz boyut ve içeriklerde yayınlanacaktır. Mobil site özelliklerinde belirtilen kriterler aynı şekilde tablet uyumluluğu için geçerlidir. Seçilen temanın standart bir tablet uyumluluğu vardır. Web projesinde bulunan tüm sayfalar atblet bilgisayarlarda da mevcuttur. Tablet bilgisayarlarda ekstra bir modül istenemez. Normal bilgisayarlarda var olan nodüllerin tamamı ile birebir aynıdır.

05 - Linklerin Oluşturulması
Tema seçimi ve görsel olarak, kurumsal kimliğinize uyarlama yapıldıktan sonra, sitenizin çatısını ve sayfalarını oluşturacak linkler belirlenecek ve uygulanacaktır. Linklerinizin yerleşim seçenekleri çok fazla değişken değildir. Hazır web tasarımı projeleri olduğu için çzellikle alt kategori gösterimleri neredeyse standart bir şekildedir. tüm linklerin en iyi ulaşım ve bulunabilme şekliyle hazırlanmıştır. Genel olan link gösterimleri dünya startları dahilinde oluşturulmuştur. Binlerce kişi tarafından beğenilerek kullanıma sunulmaktadır.

06 - Alt Sayfa Tasarımları
Siteniz için oluşturmuş olduğumuz linklerin alt sayfalarının içerik düzenlenmesi ile web sitenizin ana hatları oturmuş olacaktır. Alt sayfalarınızın içeriğine göre birçok alt sayfa seçeneği değerlendirilecektir. Ürün veya hizmetlerinizin ayrıntısına göre birçok alt sayaf dizaynı mevcuttur. Dolayısı ile alt sayfa konusundada hiçbir aksaklık yaşanmamaktadır. Çok ekstrem bir ayrıntıya sahip olmanız durumunda alt sayfa seçeneklerine web tasarımı departmanız dilediğiniz eklentiyi ekstra maliyet ile oluşturulabilir.

07 - Yazılım Eklentileri
Web projenizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan, yazılım modülleri web sitenizin içeriğine entegre edilerek, kusursuz çalışması sağlanacaktır. Hazır web projelerinin en büyük sorunu olan yazılım eklentileri yazılım departmanımız tarafından problemsiz bir şekilde çözülecektir. İstediğiniz web enteğrasyonları proje içerisinde problemsiz olarak çalışacaktır. Wordpress in son derece gelişmiş yazılım eklentileri bulunmaktadır. Telebinize göre tüm web tasarımı projesi yazılım giydirilerek oluşturulabilir.

08 - Dinamik
Site yazılımınız dinamik, ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncellenebilir ve geliştirilebilir halde size teslim edilecektir. Bu sayede tüm proje sizin kontrolünüz altında olacaktır. gerek ana sayfa bulunabilecek haberler, son eklenen ürünler v.s. çok rahat bir şekilde güncellenecektir. Aynı şekilde ürün ana kategori, alt kategori v.s. gibi tüm zaman diliminde ihtiyacınız olabilecek eklentiler, düzenlemeler, dinamik olarak yapılabilecektir.

09 - Seo Eklentileri
Word Press de binlerce kişi tarafından hazırlanmış seo eklentileri oluşturulan web projesine profesyonel bir şekilde entegre edilir. Tüm seo kriterleri her yazılım sayfası için ayrı ayrı eklenecektir. SEO eklentilerinin nasıl kullanılacağı, hangi özelliklere dikkat edilmesi gerekliliği müşteri temsilciniz tarafından ayrıca eğitimi verilecektir. SEO eklentilerinin binlerce kişi tarafından oluşturulduğunu düşünürsek ne kadar hatasız olduğunu benimsemiş oluruz.

10 - Sosyal Medya
Günümüzde web tasarımı kadar etkili bir araç olan sosyal medya mecralarında, web site içeriklerinizin paylaşılması ve görüntülenebilmesi için gerekli linklemeler oluşturulur. Taleb edilen bilgi, ürün ve hizmetlerin ayrı ayrı paylaşım modülleri eklenebilir. Opsiyonel olarak sunulan sosyal medya paylaşımları projenin dahilinde olup, istenmemesi maliyeti değiştirmez.

11 - Domain & Hosting
Web tasarımı projelerinin yapıtaşını oluşturan, domain ve hosting Atamedya tarafından sağlanacaktır. Hosting Atamedya sunucularında barındırılacaktır. Son derece hıza sahip web sunucularımızın maksimum çıkış hızı anlık 80 MBIT olup, ülkemizde sahip olunan maksimum hız seviyelerindedir. Atamedya sunucularının verimini sahip olduğumuz müşterilerimizin web projelerini ziyaret ederek çok rahat farkedebilirsiniz.

12 - Veri Girişi
Talep edildiği taktirde, ekstra maliyetler ile, web projenizin tüm veri girişi, Atamedya personeli tarafından gerçekleştirilebilir. Veri giriş hizmetimizde tüm verilerin dijital ortamda sağlanması gerekmektedir. Veri girişi hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin SEO kriterleride ücretsiz olarak eklenir. Veri giriş hizmetinde görsellerin düzenlenmesi ayrıca fiyatlandırılır.

Lütfen tc giriniz.

OK