17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK

Artık bir zorunluluk...
Özellikle sermaye şirketlerin sahip olması gereken bir web tasarımı modelidir. Profesyonel web tasarımı özelliklerinin yanı sıra şirket ile ilgili tüm dokümantasyonun bulunduran web tasarımı projeleridir. Özellikle Türk Ticaret Kanunu da yer alan şirket modellerinin uygulaması gereken projelerdir. Kurum ile ilgili bir çok dokümantasyonun düzenli bir şekilde sunulduğu kullanıcı dostu bir çalışmadır. Yeni Türk Ticaret Kanununa göre denetime tabi tüm şirketler kurumsal web tasarımı yaptırmak zorunda ve kararlarını bu web sitesinde yayınlamak durumundadır.

Kurumsal web sitesinin çatısı oluşturulurken, çok iyi bir analiz gerekmektedir. Şirketinizin hangi kesime hitap ettiği, şirketinizin kullanıcılarına vermek istediği mesajlar, hangi ürünün ya da hizmetin öne çıklarılmak istendiği mutlaka belirlenmelidir. Gerçek bir kurumsal web sitesi ; yapısı ve içeriği itibari ile kurumunuza reelde katkı sağlayabilmelidir. Kurumların kendileri hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılara, maksimum düzeyde kullanılabilirlik olanağı sunan kurumsal web siteleri tasarlayıp sunmaları etkin kullanım için çok önemlidir. Kurumsal bir web sitesinden beklenen yarar, kurumsal imajın iyice pekiştirilmesinin yanı sıra, ürünün hizmetin ya da fikrin doğru pazarlanması olmalıdır.

Şirketin kurumsallığını gösteren, % 100 dinamik oluşu ile birlikte Sosyal Medya sayfa tasarımlarının da son derece ön planda olduğu projeler kurumsal web tasarımlarıdır. Kurumsal kimilik kılavuzu ile birlikte yol alınması gerekmektedir. Her yerde her zaman kurumun sunumu aynı olmalıdır. Bu bilgiler ışığında web tasarımı projesini oluşturacak grafik tasarımcısı aynı zamanda çok iyi kurumsal kimlik okuyucusu olmalıdır. Ancak bu sayede kurum kendini web sitesinde de birebir doğru olarak yansıtabilir.

Kurumsal web tasarımının aynı zaman bazı teknik özelliklere sahip olması gerekmektedir. Öncelikle teknolojinin izin verdiği en üst hız sınırlarında bir sunucudan yayınlanması gerekmektedir. Bu özelliğin yanı sıra alt yapınında son derece düzenli ve kolay indexlenebilir olması gerekmektedir. Kurumsal web tasarımı projesi size özel olmalıdır. Kopya sitelerden olmamalıdır. Özellikle aynı sektörde bulunan bazı şirketlerin rakibinin web tasarımı kopyaladığına çok sık rastlıyoruz. Son derece prestij düşürücü bir durum olduğunu vurgulamak isteriz. Çok az bir maliyet ile örnek olarak daha güzeli çok rahat yapılabilir. Tüm tarayıcılar ile birebir uyumlu olmalıdır. Özellikle iş dünyasında çok sık kullanılan IPAD uyumluluğu son derece önemlidir. Hiçbir şekilde bozuk bir görüntü olmamalıdır. Sonuçta kurumsal bir web projesinin genel kullanıcı kitlesi iş dünyası olacaktır. Kurumsal bir web projesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Standartlarımız
Sizlere uzun yıllardır, sağlıklı ve kusursuz hizmet vermemizin temel sebebi, verdiğimiz her hizmeti belirli bir kalitede vermemizden kaynaklanmaktadır. Sizlere hizmet verirken öncelikle dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda sıralanmıştır.