17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK

Kelime anlamı ile birlikte küçük ve hatta mini anlamına gelen sadece 4 veya 5 sayfalık web tasarımı projeleridir. Farlı bir kelime anlamı ile mini site denilebilir. Mikro site ile bir ürünü veya bir organizasyon ile ilgili bir web tasarımı modelidir şeklinde adlandırabiliriz. Aynı şekilde bir organizasyona katılım bilgilerini toplamak için düzenlenebilir.

Atamedya olarak bizim mikro web tasarımı olarak adlandırdığımız web projeleri biraz daha farklı amaçlar için oluşturulan web projeleridir. Özellikle ürün odaklı yaptığımız web tasarımı projeleridir.

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için domainin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ürün veya hizmet adını içeren alan adı ile birlikte % 100 arama motoru alt yapısı ile oluşturarak son derece verimli projeler oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Sadece ürünü ve hizmet anlatan bir veya iki sayfa ile birlikte sadece güncellenebilir bir bölümün olması yeterli olan web tasarımı projeleridir. Güncelleme projenin arama motorlarında en iyi verim alabilecek bir ürün ortaya çıkarmak için konulmaktadır. Ve son olarak iletişim ve ana web tasarımı projesine verilen linktir. Eğer kurumun birkaç adet mikro web tasarımı projesi var ise link bağlantılarının son derece titiz ve doğru yerlere yapılması çok önemlidir. Olmayan bir ürünün link bağlantısı veya alakası olmayan bir sayfaya linkinin konulması son derece sakıncalı bir unsurdur. Atamedya olarak mikro web tasarımı konusunda hazırladığımız son derece uygun fiyatlı web tasarımı projeleri mevcuttur. Kurumsal görünümüzü bozmadan oluşturduğumuz projeler son derece başarılı oluyor. Özellikle oluşturulması bir iş günü gibi kısa bir zaman dilimi alan Atamedya mikro web tasarımı projeleri profesyonel müşteri temsilcileri tarafından sürekli takip edilerek güncelleme işlemleri de sağlık bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Web dünyasında yer almanın en önemli sebeblerinden biri bulunabilirliği arttırmak olduğuna göre mikro web tasarımları çok önemlidir. Ticari anlamda bulunabilirliği arttırmak için mümkün olduğu kadar her ürün ve hizmet için oluşturulması gereken web proleridir.

Burada yazılan bilgiler doğrultusunda işlem yapmak isterseniz mutlaka domain konusunda bir uzman tarafından destek almalısınız. Birçok domain uzantısının bu amaç doğrultusunda hiç işe yaramadığını belirtmek istiyorum. Bu özellik doğrultusunda bir örnek vermek gerekirse; Türkiye'de alınabilinecek domain uzantısı com,com,tr veya net uzantılı domainlerdir. Siz Türkiye' bulunabilirliğini arttırmak istiyorsanız başka şansınız yok denecek kadar azdır. Ayrıca ortasında - bulunan domain uzantılarıda son derece başarısızdır. Bu bilgilerin kelime değerine yorumlanması da ayrı bir tartışma konusudur.

Kalite Standartlarımız
Sizlere uzun yıllardır, sağlıklı ve kusursuz hizmet vermemizin temel sebebi, verdiğimiz her hizmeti belirli bir kalitede vermemizden kaynaklanmaktadır. Sizlere hizmet verirken öncelikle dikkat ettiğimiz hususlar aşağıda sıralanmıştır.