17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK
17 Yıllık Tecrübe

Gerek kurucularımızın Atamedya öncesi tecrübesi, gerekse de çalışan personelimizin 1997yıllarına dayanan sektörel bilgi tecrübesi ile bilişim sektöründe toplam 17 yıllık bir tecrübeye sahip olduğumuzu, firma tercihini kriterlerinin en başına koymak gerekir. Özellikle yazılım departmanımızda 1998 yılında bilişim sektörüne başlamış ve Atamedya kuruluşundan bir yıl sonra aileye katılmış iki aile bireyine sahibiz. Aynı zamanda 2002 yılı içerisinde bilişim sektörüne adım atmış üst düzey yönetici arkadaşımız aile bireylerindendir.

Kurumsal Yapılaşma

Belki çok büyük kurumsal bir firma olmayabiliriz. Fakat orta ölçekli bir kurumun nasıl kurumsal olabileceğine güzel bir örnek olduğumuzu düşünüyoruz. Atamedya'da iş koluna göre ayrılmış dört üst düzey yönetici vardır. Her departmanımızın sorumluluğu bir üst düzey yöneticiye bağlıdır. Tüm konulara yüzeysel hakim uzun yıllardır bizimle çalışan bir sekreterimiz vardır. Her müşterimizin projeleri ile ilgilenen müşteri departmanına sahibiz. Asıl hizmet alanımızı belirleyen tasarım ve yazılım departmanız mevcuttur. Ve bu departmanımızda uzun süredir görev alan çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. İki kişilik Google hizmetleri departmanımız mevcuttur. E-Ticaret departmanımız ve E-Ticaret müşteri temsilcileri ayrı bir departmandır. 2004 yılından beri değişmeyen finans departmanına sahibiz. Ve Atamedya'yı sektörün liderliğine taşıyan Ar-Ge de bir arkadaşımız bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Atamedya tarihinde çalışılan 2000+ müşteri portföyünden günümüze kadar hiçbir müşterimizin bir memnuniyetsizliği söz konusu olmamıştır dememiz yanlış olmaz. 2.000 + müşteri müşteri portföyünden 5 müşterimiz ile farklı sebeplerden kaynaklanan sorunlardan dolayı yollarımızı ayırdık. Yaklaşık binde iki gibi bir orana tekabül eden müşteri kaybında da kendimizi % 100 haklı gördük. Temel sorunun sözleşmede bulunduğunu ve yapılacak tüm hizmetin en ince detayına kadar belirtilmesinin gerekliliğini uyguladık. Dolayısı ile yapılacak tüm işlemleri sözleşmemizde belirterek ''% 100 para iadesi'' maddesini sözleşmemize ekledik.

Hiçbir Müşterimizin Bilgisizliğinden Faydalanmadık

Her ne kadar 30 yıllık bir geçmişe sahip olsa da son derece detaylı olan bilişim sektöründe bilgili firma yetkilisi son derece azdır. Bir web projesinin bir çok teferruatı mevcuttur. Bilgilerimiz doğrultusunda aldığımız tüm projelerin maddi tutarlarına bakmadan tüm bildiğimiz olması gerekenleri uyguladık. Bu hizmetimiz proje yayına hayatına başladıktan sonrada devam etmiştir. Müşteri ilişkileri sorumluları zaman buldukça yayın hayatında bulunan projeleri inceler ve bulabildikleri eksiklikleri tamamlamaya çalışırlar. Müşterimizin bilmediği fakat olması gereken bir modülü veya görünmeyen teknik bir detay bizim için son derece önemli olmuştur ve her zaman son derece önemli olacaktır.

Özel Müşteri Temsilcileri

Atamedya müşteri portföyüne katılmış tüm müşterilerin özel müşteri temsilcisi vardır. Proje ile başlayan sorumluluk ilerleyen zaman dilimlerinde de devam eder. Her ne kadar zaman geçerse geçsin sizi son derece iyi tanıyan, sektörüne hakim bir müşteri temsilcisine sahip olursunuz. Müşteri temsilcileri sektörel bazda ayrılmıştır. Sebebi ise sizi minimum zaman diliminde tanıyıp projenizin en faydalı bir şekilde ortaya çıkması sağlamaktır. Sektörel bazda bilgiye sahip olmak demek sizin istediklerinizin % 90 ını önceden bilmeleri demektir. Ayrıca tüm istekleriniz doğrultusunda aynı müşteri temsilcisi ile çalışmış oluyorsunuz. Karşınıza kendinizi yeniden anlatacağınız müşteri temsilcisi çıkmaz.

Her Zaman Doğru Söylemler

Belirli zaman dilimlerinde iş yoğunluğundan dolayı kaynaklanan gecikmeler yalan söylenerek kapatılmaz. Sebep her ne olursa olsun müşteri ile doğru olarak paylaşılır. Bu durum her ne kadar minimum düzeyde yaşansa da gerek sarım gerekse de yazılım hizmetlerinde net zamanlama maalesef hesaplanamıyor. Ortalama gecikmeler 1 iş gününü hiçbir zaman geçmemiştir. Bu durum müşterimizin sorgulaması durumda net olarak belirtilir. Büyük projeler bu bu aksama zamanlamasının dışında yer almaktadır.

En İyi Çözüm Ortakları

Atamedya müşterilerine en iyi hizmeti vermekle yükümlü bir firmadır. Bir web tasarımının kalitesini ölçen önemli unsurlardan biri hızdır. Tam 80 MBIT çıkış hızına sahip Atamedya Hosting vazgeçilemeyecek bir özelliğimizdir. Firma bünyemizde bulunan fakat kurumsal ortaklık prensipleri ile çalışan profesyonel fotoğraf çekimi departmanının tüm kalite standartları Atamedya prensipleri ile aynıdır. Yapılan her iş Atamedya garantisi altındadır. Profesyonel fotoğraf çekimi departmanımız ile 2005 yılından günümüze problemsiz çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden sadece kurumsal kimlik uzmanı arkadaşımız şirket bünyesinde bulunmamaktadır. Yalnız müşteri talebi doğrultusunda aynı zaman diliminde uzmanlık konusu ile alakalı hizmete anında çözüm getirir. Kurumsal kimlik uzmanımız ile 2003 yılından beri müşterilerimize birlikte hizmet verdik. Her çözüm ortağımız gibi kurumsal kimlik uzmanımızın da verdiği hizmetler Atamedya hizmet kalitesi doğrultusunda olup şirketimizin garantisi altındadır.

Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız

Kurulduğumuz günde beri tüm müşterilerimiz şirketimizde istedikleri yetkililere aynı gün ulaşmıştır. Çözülemeyen bir problem karşısında maksimum 2 saat içerisinde ilgili departmanın yetkilisine her zaman ulaşılmıştır. Maksimum iki saat bir toplantının alabileceği süredir.