17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK

Siz sadece düşleyin, sonrası bizim işimiz...
Web tabanlı dediğimiz tüm projelerinin yazılımıdır. Web tabanlı çalışmasını istediğiniz iş kolunuza özel yazılımları kapsayan Özel Proje Yazılımları istenilen her dilde yazılabilir. İş akışınızı kolaylaştıracak, müşterilerinize vereceğiniz hizmetin hızını arttıracak, bilgi paylaşımı maksimum düzeye çıkarak, aklınıza gelen tüm iş kolaylıklarını kapsamaktadır. Özel proje yazılımı ile ilgili bazı örnekler;

Ofis içerisinde kullandığınız programlardan istediğiniz veriyi internet ortamına anlık bir şekilde iletebilen ara yüz yazılımları örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca veri aktarımı noktasında istediğiniz hesaplamalar ile birlikte istenilen kriterler doğrultusunda değiştirilerek internete aktarılabilir. Ofisinizde veya fabrikanızda bulunan ve verilerine anlık olarak ihtiyacınız olan bir kaynaktan da veriler web tabanına aktarılabilir veya mobil cihazınıza aktarılabilir.

İnternet sektöründen vermek örnekleme yapmak gerekirse,bizim kullandığımız Hosting Kontrol Paketi iyi bir örnek olacaktır. Sunucu yönetimi konusunda ender yerli yazılımlardan birisidir. Sunucu üzerinde tam hâkimiyet sağlar. DNS tanımlamaları, dosya ve klasör açılımları, işletim sistemi üzerinde tekil kullanıcı oluşturma ve bu kullanıcıları sadece ilgili klasörler için yetkilendirme, kullanıcılara bağlı IIS web sitesi ve uygulama havuzu tanımlama, FTP kullanıcıları oluşturma ve e-mail hesap yönetimi gibi sunucu yönetim faaliyetlerini pratik ve hızlı bir şekilde organize eder.

Farklı bir örnek ise yine sektörel bir ihtiyaç olan 3D fuar projesini gerçekleştirdik. Dünyadaki en gelişmiş web tabanlı online fuar yazılımıdır. Fuar alanı ve standlar dinamik olup, yönetici panelinden yönetilebilmektedir. Bir web tarayıcısı üzerinden çalışır. Tüm ortam 3 Boyutlu olarak simüle edilmiştir. Ziyaretçi klavyesinin yön tuşlarını ve faresini kullanarak fuar alanı içinde gezebilir, standlara girip ürünleri inceleyebilir ve stand görevlileriyle anlık olarak iletişime geçebilir.

Ayrıca tüm 3 boyutlu fuar alanı, dinamik reklam panolarıyla donatılmıştır. Ek olarak keyif verici ve eğlenceli bir ortam olabilmesi için gerçeklik animasyonları (Asansörler, otomatik kapılar, merdivenler vb...) uygulanmıştır.

Hiçbir şey çözümsüz değildir...
Arge departmanımızın ve yazılım ekibimizin uzman olduğu konular çerçevesinde yazılım danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğunuz web projesinin veya yazmakta olduğunuz web projesinin belirsizliğe düştüğü bölümün tamamlanması için gereken ara modüller yazılabilir. Yazdırmakta olduğunuz projeniz için çözümsüzlük ile sonuçlanan noktalarında nasıl yapılacağını yazılım uzmanlarımız tarafından destek alarak uygulayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz web yazılım projesine müdahale edemiyorsanız, proje yazılımını gerçekleştiren firmaya ulaşamıyorsanız veya aldığınız hizmetten memnun değilseniz hemen bizimle irtibata geçebilir tüm soru ve sorunlarınıza çok hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Nimet Abla Web Projesi
Tamamı Atamedya tarafından oluşturulan web projesinin mükemmel olduğu tüm bilir kişiler tarafından kabul görmüştür. Nimet Abla web projesi bittiği gün İstanbul Teknik Üniversitesinden HATASIZ raporu almıştır. Kimsenin beklemediği bu başarı ile aynı gün Milli Piyango İdaresine gönderilen rapor doğrultusunda Online Bilet Satma İzni iki gün içerisinde alınmıştır. Yayın hayatına başladığı andan itibaren bir kez dahi kesintiye uğramamıştır. Özellikle yılbaşı yoğunluğunda Milli Piyango sitesinin çöktüğünü gördük ama Nimet Abla web projesinin çöktüğünü göremedik...