17. Yıl

%100 Maddi Güven Sadece Atamedya’da.

Beğenmediğiniz web tasarım projesi için ücret ödemek zorunda değilsiniz. Size özel oluşturduğumuz web tasarım çalışmalarını yeterli bulmadığınız an proje başlangıcında aldığımız ücreti hiçbir kesinti yapmadan iade ediyoruz. Söylemde bırakmıyoruz, sözleşmemizde son derece açık ve net olarak belirtiyoruz. % 100 Garanti.

8.Madde

Web tasarım projesinin hazırlanmasında müşteri hariçi herhangi bir sebeb oluşması halinde, Atamedya aldığı tüm maddi tutarı kesintisiz iade etmek zorundadır. İşlem iade faturasını takiben 5 iş günü içerisinde gerçekleşmek zorundadır.

Ayrıca web tasarım projesinin başlangıcında oluşturulan maksimum 3 adet anasayfa tasarımı müşteri tarafından onaylanmaması durumunda yine Atamedya iade işlemini gerçekleştirmek zorundadır.

İade işlemi gerçekleştirilirken, size özel yapılan çalışmalar için hiç bir kesinti yapılmaz.

Size Özel Son Trend Web Tasarım

Tamamı kendi bünyemizde bulunan grafik departmanımız, her zaman size özel web tasarımları oluşturur. Kopya yok, baştan sona özgün çalışmalar. İsterseniz herşeyi art direktörümüze bırakın, isterseniz grafiker arkadaşlarımızla birebir siz çalışın. Siz sadece düşleyin, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini Atamedya'ya bırakın.
Bu söylemleri 2.000'den fazla web tasarım projesine imza atmanın güveni ile çok rahat söyleyebiliyoruz. Her sektörün web tasarım bilgisi bizde. İnanın ne isteyeceğinizi sizden daha iyi biliyoruz. Bize bırakın web tasarım projenizi oluşturalım.
Zaten herşey ortada. Referanslarımız bümyemizdeki grafiker arkadaşların yaptığı çalışmalardır. Aramızdan ayrılan arkadaşımızın çalışmalarını web tasarım referanslarından da çıkarıyoruz. Web tasarım referanslarımızda gördüğünüz kalite, sahip olduğumuz çizgidir.
Web tasarım kalite çizgisi Atamedya'da standarttır.

Bizim için, size SEO !

Atamedya web tasarım hizmetlerinde müşteri referansı ile çalışır. Ayrıca bir pazarlama departmanımız yoktur. Pazarlama departmanımız web tasarım projelerimizin başarısıdır. Size kazandırırsak biz de kazanırız. Müşterimizin bir şey istemesine gerek yok, biz yapacaklarımızı biliyoruz.

Tüm web tasarım projelerimizin alt yapısı bilinen SEO kuralları çerçevesinde oluşturulur. Kendi sitemizde uyguladığımız her SEO kuralını,
müşterilerimizin web tasarım projelerine de uygularız.

Bilgimizi satıyorsak, aldığımızı hak etmeliyiz

Tüm Cihazlara Uyumlu, Responsive

Web tasarım projenizi kim, hangi cihazdan ziyaret edecek?

En iyisi biz tüm cihazlara uyumlu yapalım. Güncel tüm tarayıcılar, tabletler ve mobil. Kalıplaşmış mobil tasarımlar değil, web tasarım projenize uyumlu tasarımlar. Ayrı ayrı veri tabanı yok. Tüm tasarımlar aynı panelden güncellenir.

Dilerseniz bambaşka bir RESPONSİVE tasarımı...

İnternete özel web tasarım projesinin yanında, isterseniz mobillere özel tasarımlar yapabiliriz. Tekdüze olmayın, farklı olursanız farklı kalabilirsiniz.

Web tasarım ve Responsive şirketinizin elbisesidir. İyi görünmek için Atamedya ile çalışabilirsiniz…

Çok Çok Hızlı

Sayfa açılış hızı sadece 0,269 sanise. Tüm dünyada var olan sitelerin %99 'undan daha hızlı. Teknolojinin izin verdiği hızın en üst sınırlarında geziniyoruz. Bu veriye Alexa'dan ulaşabilirsiniz. Hız sizin için ne kadar önemli bilmiyoruz ama bizim için çok çok önemli. Uçmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Çok mu çok iyiyiz ?

Bu kalitenin sadece tasarımsal veya yazılımsal olduğunu düşünmeyin. Atamedya sunucuları 50 MBIT paylaşımsız hat özelliğine sahiptir.

Dinamik ve Kullanışlı Panel

Tüm müşterilerimize sunduğumuz ortak panel için söylenenler; “Son derece basit ve akıllı bir panel.”

O kadar basit ki hiçbir müşterimize anlatmadık, kullanma kılavuzu hazırlamadık. Ortak panel oluşumu ile tüm müşterilerimiz hatasız panele sahip. Web tasarım projesine göre ekstra özellikler eklenebilir. Panelimizde olmayan bir özellik bulunmuyor. Ekstra istekleri ise ücretsiz yapıyoruz.

Panel için yazdığımız her modül, yazılım kütüphanemizi bir adım daha ileriye taşır. Atamedya yazılım kütüphanesini genişletirken müşterilerinden maliyet istemez.

Editör & Veri Girişi

Bırakın web tasarım projenizdeki anlatımları biz yazalım. Sloganlarınızı biz oluşturalım. Reklam kompozisyonlarınızı hazırlayalım. Birlikte çalıştığımız editör arkadaşlarımız tüm anlatımlarınız için birebir ilgilensin. Mükemmel bir bütünlük oluşturalım.

Web tasarım projeniz ne kadar güzel olursa olsun, veri girişi profesyonelce olmazsa olmaz. Editörlerimizin anlatımlarını grafiker arkadaşlarımızın hazırladığı görseller ile birleştirelim. Web tasarımda A dan Z ye olağanüstü bütünlük Atamedya'da.

Özel müşteri temsilcisi, Atamedya’ da

Bilişim sektöründe uzman, sektörünüzde bilgili, sizi iyi tanıyan ve değişmeyen müşteri temsilcisi istemez miydiniz?


2002 den günümüze değişmeyen müşteri temsilcileri ile çalışmak ayrıcalık olsa gerek. Sektörünüzün bilgisine ve web tasarım projenizin kapsamına göre görevlendirilen müşteri temsilcileri, projenizin başlangıcından bitimine kadar her an sizin için burada.

Başka bir arzunuz !

Başlayalım mı ?

Atamedya’da başlanan projeler planlamalar dahilinde kusursuz bir şekilde ilerler. Sıfır hata garantisi ise yalnızca Atamedya’da!
Bu mükemmelliğe sahip bir web tasarımı için haydi başlayalım!