Instagram Yönetimi Fiyatları

Uygun fiyatlarla instagram yönetimi paketleri ile siz de en popüler sosyal ağ olan instagramda en etkin şekilde yerinizi alın! 12 Mart 2019

Son zamanların en popüler sosyal paylaşım platformu instagram, facebook tarafından satın alındıktan sonra daha da geliştirildi. Her geçen gün farklı bir yenilik ile karşımıza çıkıyor ve bu durum kullanıcıların ilgisini daha fazla çekmesine neden oluyor.


İşletmeler için Business kullanıcıya olanak sağlayan instagram, bu uygulaması ile reklam alımı ve istatistik seçeneklerini geliştirdi. İstatistiklere göre instagram kullanıcılarının %70’i en az bir işletmeyi takip ediyor ve en çok izlenen hikayelerin üçte birini işletme hikayeleri oluşturuyor. Instagram yönetimi fiyatları gözünüzü korkutmasın! Profesyonel instagram yönetiminin küçük büyük tüm işletmelere faydası yadsınamaz. Bu yüzden siz de instagramda profesyonel şekilde yer alıp pazarı rakiplerinize bırakmamalısınız!

 


Instagram üzerinden doğru stratejilerle pazarlama yapılması, profesyonel bir instagram sayfa yönetimi ile mümkün.

Görselliğin ön plana çıktığı bir site olan instagramda, sizi en iyi şekilde yansıtacak paylaşımlar hazırlanmalı, size özel hazırlanacak olan metinler mutlaka ilgi çekici, farklı fotoğraf/videolarla desteklenmelidir.


Bir pazarlama stratejisi olarak paylaşımlarında emoji kullanan firmaların içerikleri, emoji kullanılmayan içeriklere göre, daha fazla etkileşim almaktadır. Çünkü kullanıcıya sempatik gelmektedir ve bu samimiyeti sevmektedir.


Sosyal medya ve internet gündemini takip ederek, o anda gündemde olan konular ile ilgili paylaşımlarda bulunmak, markanın bilinirliğini ve takipçi sayısını artırır.


Profesyonel instagram yönetimi için ya kendi bünyenizde bir profesyonel sosyal medya uzmanı çalıştırmalı ya da prosyonel bir ajansla çalışarak sosyal medya yönetimi hizmeti almalısınız. Profesyonel bir ajanstan hizmet almak sizin için daha doğru bir tercih olabilir, neden mi?
Sosyal medya yönetim ajansı, algı yönetimi, kurumsal kimlik tanıtımı, marka bilinirliğini artırma ve itibar yönetimi çalışmalarını profesyonel olarak yerine getiren firmalardır. İyi bir sosyal medya yönetim ajansı firmanızı kısa bir süre içerisinde internet ortamında en iyi konuma getirebilmektir. Çünkü profesyonel bir ekip sizin için en iyi şekilde çalışacaktır. Kurumsal sosyal medya yönetimi normal bir sosyal medya hesap yönetiminden biraz farklıdır. Peki kurumsal sosyal medya yönetimi nasıl olmalıdır?


Günümüzde neredeyse her sektörde sosyal medya uzmanlara ihtiyaç vardır. Kurumsal sosyal hesaplarınızın bir uzman ya da sizin tarafınızdan güncellenmesi ve yönetilmesidir. Bir sosyal medya uzmanıyla çalışmak marka bilinirliğini artırma ve kurumsal yüzünüzün daha bilinir hale gelmesi gibi faydalar sağlayacaktır. Hangi sektörde olursanız olun trendleri takip ederek özellikle günümüzün en popüler sosyal ağı instagramda siz de en etkin şekilde yer almalısınız!

 

 


Instagram yönetim fiyatları ne kadar?

 

Profesyonel instagram yönetimi şüphesiz satışlarınızı arttıracaktır. Yapılan ürün ve hizmet tanıtımlarından gerçekleşecek olan satış ve alacağınız pozitif geri dönüşlerin ardından bu hizmetin lüzumsuz değil aksine bir ihtiyaç olduğunu anlayacaksınız.


Sosyal medya danışmanlığı ücreti kısmında biz Atamedya olarak hem çalıştığımız firmalar için hem de bizim için genelde aylık çalışma yöntemini tercih ediyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız sizler için aylık bir paylaşım planı oluştururlar ve sizin için instagramda yapılması gerekenleri listelerler. Günlük olarak, kullanıcı kitlenize en uygun zaman diliminde, belirlenen plan doğrultusunda hazırlanan içerikler ile sizin firmanızın da instagram hesabını yönetirler. Aylık 1500 TL den başlamaktadır. Firmanız için getirileri hesap edildiğinde bu ücret hiç önemli değildir.


Profesyonel instagram yönetimi paketlerimizi incelemek için tıklayın!

Benzer Blog yazıları

TBT Ne Demektir?

TBT, geçmişten bir fotoğraf ya da fotoğrafın paylaşıldığı aslında Throwback Thursday’in kısaltılmış hali olan etiket, genellikle Perşembe...Devamı…

Yeni İnstagram Güncellemeleri Nelerdir?

Dünyaca kullanılan, en popüler sosyal ağlardan instagram, kullanıcılarını memnun edebilmek adına sürekli güncellemeler yapmay...Devamı…

Instagramda Hikayeye Nasıl Link Verilir?

İnsanların yoğun bir şekilde kullandığı platformların ise birer reklam mecrası haline dönüşmesi kaçınılmazdır. Aslında bu durum telev...Devamı…

Instagram Nedir, Ne İşe Yarar?

Instagram Nedir?      Instagram, 2010 yılının ekim ayında sadece IOS işlemcili cihazlar için ücretsiz kullanıma sunulan da...Devamı…

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste