SEO Nedir?

Doğru bir SEO çalışması ile Google’da üst sıralarda yer alın. 20 Aralık 2018

Seo, web sitenizin değerini arttırarak, arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlar, böylece web sitenizin ziyaretçi sayısı artar. Sitenizde yer alan bilgi, ürün ve hizmetler daha fazla ilgili kitleye ulaşarak satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırmaya yardımcı olacaktır.

 

Seo çalışmaları, internet dünyasında getirisi en yüksek pazarlama stratejilerinden biridir ve doğru şekilde yapılması çok önemlidir.

 

Sürekli değişen Seo kurallarını yakından takip ediyor ve güncel ne ise çalışmalarımızı o yönde ilerletiyoruz. Web projeniz tasarım ve yazılımın yanında seo ile de desteklenmelidir. Neden mi?

 

Arama motorları, web sitelerine belirli kurallara göre, kalite puanları vermektedir. Bu puanlar, sitede kullanılan metin ve görsel içerikler, temiz ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu arayüz hem kalite puanınızı yükseltecek, hem de ziyaretçilerinizde iyi bir izlenim bırakacaktır. 

 

İnternet kullanıcılarının çoğu yavaş açılan bir web sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedirler. Kullanıcıların hızlı şekilde sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı ciddi oranda düşürmektedir. 

 

Her gün en çok kullanılan arama motoru Google’da 1. Sırada yer almak önemlidir. Fakat yer aldıktan sonra da orada kalmak için rakiplerinden daha fazla yatırım yapmalısınız. Düşük maliyetler ile bulunduğunuz pozisyonu koruyabilirsiniz.

 

Kullanıcılar sizde bulunan ürün ve hizmetlere başkalarından ulaşsın istemezsiniz değil mi? Potansiyel müşterileriniz o ürün ve hizmeti ararken ilk sizi bulmalı! Bu nedenle doğru bir seo çalışması ile hep göz önünde olun.

 

Kurulduğumuz günden bugüne bildiğimiz tüm kriterleri tüm müşterilerimize uyguladık. Hiçbir müşterimizin bilgisizliğinden faydalanarak bir proje oluşturmadık. Her bilgimizi sizinle paylaşmaya her zaman hazırız.

 

Benzer Blog yazıları

SEO Optimizasyonu Nedir? Ne İşe Yarar?

SEO Optimizasyonu Nedir? SEO, arama motorlarında her zaman bulunabilmek adına yapılan iyileştirme ve bu iyileştirmelerle birlikte gerçekleştir...Devamı…

Site İçi SEO Nedir?

SEO nedir?   SEO organik arama motoru sonuçları aracılığıyla web sitenize trafik miktarını ve kalitesini artırmak amacıyla yapılan Arama...Devamı…

Backlink Nedir? Nasıl Kullanılmalıdır?

SEO çalışmalarında çok büyük bir öneme sahip olan backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesinden aldığı geri bağlan...Devamı…

Description Nedir?

İlk olarak SEO ; web sitenizi arama motoru sonuç sayfasıyla alakalı arama motoru optimizasyonu anlamına gelen bir kelimedir. Başka bir deyişle ...Devamı…

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste