Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için bir sosyal medya uzmanıyla çalışarak markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz. 20 Aralık 2018

Marka iletişiminde çift yönlü iletişim için ciddi potansiyele sahip sosyal medya kanalları oldukça önemli bir yere sahiptir. Düzenli ve markanıza özel hazırlanan paylaşımlar ile sosyal medyada aktif rol oynayabilir, daha fazla potansiyel müşterinin size ulaşmasını sağlamak için mutlaka profesyonel yardım alınmalıdır. Bu nedenle profesyonel sosyal medya yönetimi fiyatlarını iyi değerlendirmelisiniz.

 

Doğru hesap yönetimiyle sosyal medya üzeriden web sitenize ziyaretçi de çekebilirsiniz. Hesaplarınızda yapılan yorumlara ve gelen mesajlara hızlı dönüşlerle marka itibarınızı arttırabilirsiniz. Her sosyal ağın farklı bir dili vardır. Yapılması gerekenler hepsinde aynı değildir. Bu nedenle farklı yaklaşımlarla kitlelerin dilinden konuşarak müşterilerinizle iletişiminiz güçlü tutulmalıdır.

 

 

Peki sosyal medya nedir? İnternet’in etkin şekilde kullanılmaya başlaması ve gelişen teknoloji ile hayatımıza girmiş olan anlık paylaşım siteleridir. Başlarda sadece kişisel olarak kullanılırken artık kurumsal şirketler içinde kullanılması zorunlu hale gelmiştir.

 

Günümüzde hem kişisel hem de kurumsal olarak kullanılan ve en bilinen sosyal ağlar facebook , twitter, linkedin, youtube, instagram, pinterest ve google+ tır denebilir. Şirketler bu ağlarla yeni müşterilere kolayca ulaşabilir. Nasıl mı? Facebook, twitter, instagram gibi sitelerde yüksek kullanıcı sayısı ve etkileşimi ile marka bilinirliğini arttırmaya yardımcı olabilir. Sizin adınıza bütün hesaplarınızı profesyonel bir şeklide yönetme işlemini profesyonel danışmanlar gerçekleştirirlerse o kadar etkili olur.

 

 

Sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğini artırma, itibar yönetimi gibi çalışmaları da yerine getireceğiniz için profesyonel olunmalıdır. Sosyal medya yönetimi fiyatları alırken mutlaka referanslarına dikkat etmelisiniz.

 

Önceden bilgi paylaşımı telefon, televizyon, radyo, basılı yayınlar vb. araçlarla yapılmaktaydı. Fakat internetin hayatımıza girmesi ve hızla yaygınlaşması ile birlikte ulaşılması güç kitlelere ulaşmak artık kolay hale gelmiş oldu. Bir haberi paylaşmak, yeni bir bilgi edinmek, ürün ve hizmetleri geniş kitlelere duyurmak, tanıtım ya da satış vs. artık hemen hemen her şey mümkün.

 

Sosyal medya uzmanı neler yapar ?

 

İnternette aktif olarak kullanılan tüm sosyal ağlarda bulunan hesaplar en iyi şekilde yönetilmeli sektörel bilgiler en iyi şekilde lanse edilmelidir. Sosyal medya uzmanınızın başarısını yaptığı  paylaşımların ne kadar beğenildiği, ilgi gördüğü ve en önemlisi alınan olumlu geri dönüşlerle ölçebilirsiniz.

 

Detaylı sektörel sosyal medya analizi

 

*Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi

*Facebook , Instagram, Twitter, Youtube paylaşım tasarımları ve yönetimi

*Marka bilinirliğini artırma çalışması

*Doğru hedef kitle belirlenerek reklam hazırlanması

*Paylaşımlar için markaya uygun en ilgi çekici görsellerin seçilmesi

*Paylaşım planlama

*Firmaya uygun sosyal medya sitelerinin belirlenmesi

*Gelen mesaj ve yorumlara en hızlı şekilde cevap vermek

*Özel gün ve zaman dilimlerin tespiti

*Müşteri odaklı çalışmalar

*Rakip firma hesap sayfalarının detaylı analizi

 

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için bir sosyal medya uzmanıyla çalışmak, marka bilinirliğini artırma ve kurumsal yüzünüzün daha bilinir hale gelmesi gibi faydalar sağlamaktadır.

 

 

Sosyal medya yönetim fiyatları ne kadar?

 

Sosyal medya hemen hemen her sektör için marka algısını büyütmek ve iş hacmini genişletmek için kesinlikle tercih etmeleri gereken bir tanıtım yöntemidir. Profesyonel sosyal medya yönetimi sonrasında alınacak pozitif geri dönüşler bunun gereksiz bir masraf olmadığını gösterecektir. Sosyal medya danışmanlık hizmeti aylık minimum ücret  1000 TL den başlamaktadır. Firmanız için getirileri hesap edildiğinde bu ücretin hiç de önemli olmadığını görmüş olacaksınız.

 

Sosyal medya; firma, marka, veya kişilerin hedef kitleleriyle özgürce iletişime geçebildiği, düşüncelerini aktarabildiği ve kampanyalarını duyurabildiği çeşitli platformlardan oluşuyor.

 

Kendini ya da ürünleri daha çok fotoğraflarla kendini anlatmak isteyen Instagram‘ı, videolar ile gündeme gelmeyen isteyen ise YouTube‘u tercih edebiliyor. Kurumsal çizgisini korumak isteyen Linkedin veya Facebook‘u seçerek hepsini tek bir hesapta barındırabiliyor. Siz de sosyal medya yönetimi hizmeti alarak hesaplarınızın alanında uzman kişiler tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sosyal medya yönetim fiyatları için tıklayınız.

Benzer Blog yazıları

Sosyal Medya da Pazarlama Nedir?

Sosyal ilişkiler kurmaya ihtiyaç duyan insanoğlu için iletişim hem bedensel hem de ruhsal bütünlüğü için de b...Devamı…

Sosyal Medya İçeriği Nasıl Oluşturulur?

İşiniz için sosyal medya kanallarını başlatmak, ister iyi kurulmuş bir işletme olun, isterse bir girişim olsun.    Çoğu zama...Devamı…

Instagram'da mavi tik nasıl alınır?

Günümüzde hemen herkesin kullandığı en popüler sosyal ağ instagramda profil kısmında mavi tik yer alan hesapları nadir de olsa mut...Devamı…

İnstagramda Nasıl Takipçi Arttırılır?

İnstagram en popüler sosyal ağlardan biri olsa da her gün yeni katılan belki de keşfeden kullanıcılar bulmak mümkün. Yıllardır ak...Devamı…

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste