PUMARK (Canlı Destek Sistemi)

İnternet aracılığıyla iletişim, artık iş süreçlerinin önemli bir parçası. Varlığınızı sektöre duyurmak, hatırlatmak; müşterilerinizle sağlıklı ve devamlı bir iletişim kurmak, yönlendirmek, müşterilerinizin mal ve hizmete ulaşımını kolaylaştırmakta internet erişimi çok önemli roller üstleniyor.

Atamedya tarafından geliştirilen Pumark yazılımı, bütün bu fonksiyonları içinde barındıran web sitesi kavramını yeniden tanımlıyor. Onu; sizin için çok verimli bir araç haline getiriyor, web siteniz üzerinde sınırsız bir kontrol imkanı sağlıyor, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmanın yolunu açıyor. Pumark ile web sitenizi ziyaret eden her müşterinizle anında iletişim kurabilir, sohbet edebilir, aradığı ürün ve hizmete yönlendirebilirsiniz.

Pumark ile web sitenizi ziyaret eden her kişinin nereden size ulaştığını da görebiliyorsunuz. Arama motoruna firma isminizi yazarak mı yoksa aradığı hizmet, ürün ya da mamulün ismini yazarak mı ulaşmış? Bütün yanıtlar Pumark ile anında elinizde.

Canlı Destek Sisteminin Özellikleri 1. Sitenizi Ziyaret Edenlerle Canlı İletişim

Web sitenizde gezinen her kullanıcıdan anında haberdar olabilir, istediğiniz ziyaretçiler ile anında iletişim kurarak konuşabilirsiniz. Kullanıcını ekranında açılan pencere sayesinde kullanıcının da size ulaşabilmesini kolaylaştırmış olursunuz.

2. Ziyaretçi Hakkında Bilgilenme

Sitenizde gezinen ziyaretçilerin hangi kanalla (Google veya başka bir arama motoru vs.) veya hangi anahtar kelimeyi aratarak size ulaştığını görebilir, işlerinizi ona göre düzenleyebilirsiniz.

3. Ziyaretçinin İlgi Alanını Görebilme

Pumark sistemi, sitenizi ziyaret eden herkesin ne ile ilgilendiğini görebilme olanağı sağlar. Ziyaretçilerinizin gezdiği sayfalarda hangi ürünlerinizle ilgilendiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede de ziyaretçilerinizi ilgili ürüne daha rahat bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

4. Ziyaretçinin Sitedeki Geçmişi

İstediğiniz zaman her ziyaretçinizin sitenizde ne sıklıkla ve ne zaman gezindiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede de tesadüfen gelen ziyaretçilerle, daimi ziyaretçileri ayırma olanağı verir. Pazarlama planınızı bu bilgiye dayanarak yaparak iş verimliliğini arttırabilirsiniz.

5. İç ve Dış Denetim Sağlama

Pumark sistemi sayesinde personelinizin müşterilerinizle nasıl ilgilendiğini, müşteriyle doğru bir şekilde bilgilendirip yönlendirme yapıp yapmadığını denetleyebilirsiniz. Müşteriyle iletişim kurarak müşterinin ziyaret edilmesini ve müşterinin kurumu ziyaret edebilmesini sağlayabilirsiniz.

6. Sitenin Özelliklerine Uygun ve Şeffaf Tasarım

Pumark sisteminin bütün uzantılarını, firmanızın web sitesinin tasarımı ve renklerine göre binlerce renk seçeneği içerisinde uyumlu hale getirebilirsiniz. Pumark sistemiyle konuşurken açılacak olan pencerenin şeffaf ve taşınabilir olması sağlayabilirsiniz.

7.Canlı İletişim Kurabilme

Pumark sistemini kullanan web sitesi açıldığı anda sitenin alt kısmında açılacak olan şeffaf buton sayesinde her ziyaretçi site görevlisiyle anında iletişim kurma imkânına kavuşur. Sistem size yüz yüze iletişim kurma olanağı da sağlamaktadır.

8. Çevrim İçi – Çevrim Dışı Özelliği

Pumark sistemi tamamen sizin kontrolünüzde olup istediğiniz ziyaretçi ile iletişim kurabilir, istemediğiniz durumlarda da sistemi kapatabilirsiniz. Yani, sistem site görevlisine istemediği ziyaretçileri engelleme olanağı verir..

9. Ziyaretçi Mesajını Görebilme

Site görevlisinin çevrim dışı olduğu durumlarda da, ziyaretçiniz istediği not ve mesajı siteye bırakabilme imkânına sahiptir. Böylece sistem sizi her an ulaşılabilir kılmaktadır. Ziyaretçinin bıraktığı mesaja siz cevap verdiğinizde de mesajınız ziyaretçiye ulaşacaktır.

10. Ziyaretçi Tanımlama Bilgisi

Pumark sistemi, siteye giriş yapan her ziyaretçinin hangi ülke, şehir ya da ilçeden siteye giriş yaptığını görebilirsiniz. Bu sayede size de potansiyel müşterilerinizin yoğunlukla bulunduğu bölgeleri öğrenebilir reklam ve kampanyalarınızı bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

11. Operatör Seçebilme Özelliği

Pumark sisteminde aynı anda birden fazla kişiyle iletişim kurabilme imkânı sağlamaktadır. Eğer sistemde birden fazla görevli varsa, ziyaretçi istediği görevli ile konuşma şansına sahip olur.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste