Koşulsuz müşteri dostu…

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize hizmet verirken öncelikli olarak benimsediğimiz ana prensipleri aşağıda görebilirsiniz… Modern

Son trendleri daima takip ediyor ve yenilikçi, farklı projeler için özenle çalışıyoruz. Oluşturduğumuz tüm web tasarımı projelerini size, kurumunuza özel tasarlıyoruz. Hiçbir şekilde kopya site kullanmıyoruz. % 100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi ana sayfadan başlayan çalışma ile onay sürecine giriyoruz. En son oluşturulan iletişim sayfası dahil oluşturulan web projesinin tüm kısımları için onay alınmaktadır. Tasarım departmanımızın görsel becerileri doğrultusunda son derece modern ve aynı zamanda % 100 sizin istediğiniz gibi bir proje olması için çalışıyoruz. Tüm sektörleri çok iyi tanıyor ve ne istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Hız

Projelerimizi günümüz teknolojisinin izin verdiği en üst hız sınırında oluşturuyoruz. Atamedya sunucularında barındığı süre içerisinde her proje için son derece hızlı olacağını iddia ediyoruz. Yaklaşık 6 yıldır hiçbir kesintiye uğramadan 80 MBIT hızına sahip sunucularımız ile projeleriniz son derece hızlı ve güvenilirdir. Oluşturduğumuz projelerde daima en iyisi için özenle çalışmaktayız. Tüm rekabet koşulları içerisinde Atamedya hosting maksimum kalite standartlarından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Kurumsal hosting hizmeti veren firmalar içerisinde en iyi üç firmadan olduğumuzu söyleyebiliriz.

Kullanıcı Dostu

Kusursuz projeler için detaylar bizim için çok önemlidir. Projenin tüm detaylarını düşünen ekibimizin, sizin için oluşturduğu web tasarımı projeleri son derece kolay kullanımına sahiptir. Bu konuda yıllardır en ufak bir eleştiri dahi almadığımızı belirtmek isteriz. Özellikle sektörel bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri, gerek sektörel gerek genel kullanıcılar tarafından son derece kolay kullanılmaktadır. Oluşturulan web projelerin yayın hayatına başlaması ile alınan eleştiriler doğrultusunda yeniden düzenlenmesini taahhüt edebiliriz. Proje tamamlandıktan sonra da gerekli tüm düzenleme ve değişiklikler için de Atamedya daima yanınızda.

Web tarayıcı uyumu

Web sitenizin kullanıcıların erişim sağladıkları web tarayıcılarına uyumluluk çok önemlidir. İnternet dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları % 100 uyumlu bir şekilde oluşturduğumuz web projelerinin hostingi Atamedya sunucularında bulunduğu süre içerisinde, 2 yıl boyunca oluşabilecek tüm aksaklıkların tarafımızca ücretsiz olarak düzenlenir. Kullanıcılar hangi web tarayıcısından giriş yaparsa yapsın mükemmel uyum için her detaya özen gösteriyoruz.

Seo

Seo deyip geçmeyin! Seo her internet projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri, hedef kitlelerine daha kolay ulaşabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin son derece önemli olduğunun farkındayız. SEO konusunda ne denilirse denilsin Atamedya olarak bir standart belirledik. Atamedya web tasarımı projesinde SEO açısında var olan tüm teknik detaylar, müşterilerimiz için oluşturulan tüm web tasarım projelerine de eklemekteyiz. Ayrım yapmıyor, kendimize ne yapıyor veya yapabiliyorsak siz müşterilerimize de aynı kalite düzeyinde proje oluşturuyoruz.

Özel müşteri temsilcisi

Her müşterimiz bizim için özel ve önemlidir. Projelerin büyüklük kriterlerini gözetmeksizin Atamedya ile çalışan tüm müşterilerimizin özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. En çok şikayet edilen konuların Atamedya’da hiç konuşulmadığını söyleyebiliriz. Müşteri temsilcilerimizin uzun yıllardır bünyemizde bulunmasının rahatlığını ve verimliğini Atamedya müşteri çok iyi bilmektedir. Sizi, hatta yetkili personelini tanıyan, sizin için gizlilik teşkil eden konulara hakim, sektörünüz ile ilgili genel bilgileri bilen, güncellemelerinizi aksatmadan yapılmasını sağlayan müşteri temsilcilerimiz, şirketimizin farklılığını ortaya koyan en önemli aile bireyleridir.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste