Kurumsal

2002’den bugüne önceliğimiz her zaman sizsiniz.

Kurulduğumuz yıllardan bugüne belirlediğimiz misyon-vizyon bütünlüğü, doğruluk ve bilgimizle hizmet vermekte, her yeni gün ile birlikte kendimizi geliştirerek, yenilikler katmak için çalışmaktayız. Yıllardır kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden sahip olduğumuz ticari ahlak ile birlikte hizmet vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız ilke edinme prensibine inanarak hareket etmekteyiz.

Kurumsal
Hakkımızda

2002’den bugüne 2300’den fazla projeye imza atmanın tecrübesi ve %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti ile Atamedya daima sizlerle. Sahip olduğumuz ticari ahlak ile birlikte, daima %100 müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız ilke edinme prensibine inanarak hareket ediyoruz.

> Detaylı Bilgi
Ata Kimlik

Atamedya olarak hiçbir şeyi gizlemiyoruz ve kurumumuza ait tüm güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 2002’den bugüne şeffaflık ilkesine önem vererek daima güvenle..

> Detaylı Bilgi
Misyon & Vizyon

Kurulduğumuz yıllarda oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda belirlediğimiz misyon ve vizyon bütünlüğü ile doğruluk ve ile bilgimizi tüm müşterilerimize aktarma prensipleri ile hedeflerimize zamanında ulaştık. Kurumumuzun ve siz çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık.

> Detaylı Bilgi
Kalite Politikası

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman sizsiniz. 2002’den bugüne %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti için özenle çalışıyoruz.

> Detaylı Bilgi
Çözüm Ortakları

Müşteri memnuniyetini en az Atamedya kadar önemseyen çözüm ortaklarımız ile birlikte uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Onlara her zaman teşekkürü bir borç biliyoruz.

> Detaylı Bilgi
İnsan Kaynakları

Takım çalışması vazgeçilmez önceliğimizdir. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. Hiçbir personelimizin bir istekte bulunmasına gerek yoktur. Atamedya yalnızca bir iş yeri değil, aynı zamanda bir ailedir. Geleceğinizi bilişim sektöründe görüyorsanız Atamedya ailesine sizleri de bekliyoruz.

> Detaylı Bilgi
Banka Hesap Numaraları

Kurumumuza ait tüm günce banka hesap numaralarımız sizlerle paylaşıyoruz.

> Detaylı Bilgi
Teşekkür Mektupları

Yaptığımız projelerin sonunda aldığımız takdirler ile bizi bu günlere taşıyan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Yaptığımız çalışmaların sonunda sizlerin duyduğu memnuniyeti görmek, bizleri onurlandırıyor.

> Detaylı Bilgi
Web Tasarım Sözleşmesi

Atamedya tüm müşteri haklarını savunduğu gibi her konuda verilen hizmet için oluşturduğumuz sözleşmelerde herşey açık bir şekilde belirtilir.

> Detaylı Bilgi
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste