Dijital Pazarlama

Atamedya ile dijital pazarda etkin şekilde yer alın.

Dijital pazarlama, firmanızın veya markanızın dijital ortamdaki pazarlama sürecidir. Dijital pazarlamada düşük maliyetler ile anında ulaşılan istatistikler ve alınan geri dönüşler nedeniyle günümüzde tercih sebebi haline gelmiştir. Geleneksel pazarlama kanallarının aksine daha interaktif yöntemler ile tüketici ile iletişim sağlanmaktadır. Dijital pazarlamayı sadece satış odaklı da düşünmemek gerekir. Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ağınızı genişletebilir, müşteri memnuniyetinizi ve marka prestijinizi de arttırabilirsiniz. Dijital pazarlama ile potansiyel müşterilerinize ulaşmak artık hiç de zor değil.

Dijital Pazarlama
Sosyal Medya Yönetimi

2002’den bugüne 2500’den fazla projeye imza atmanın tecrübesi ve %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti ile Atamedya daima sizlerle. Sahip olduğumuz ticari ahlak ile birlikte, daima %100 müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız ilke edinme prensibine inanarak hareket ediyoruz.

> Detaylı Bilgi
Google Adwords Yönetimi

Atamedya olarak hiçbir şeyi gizlemiyoruz ve kurumumuza ait tüm güncel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 2002’den bugüne şeffaflık ilkesine önem vererek daima güvenle..

> Detaylı Bilgi
Facebook Reklam Yönetimi

Kurulduğumuz yıllarda oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda belirlediğimiz misyon ve vizyon bütünlüğü ile doğruluk ve ile bilgimizi tüm müşterilerimize aktarma prensipleri ile hedeflerimize zamanında ulaştık. Kurumumuzun ve siz çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık.

> Detaylı Bilgi
Facebook Paylaşım Örnekleri

Facebookta size en uygun paylaşımlarla etkileşimlerinizi arttırabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Etkili facebook paylaşımları için örneklerini inceleyebilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Instagram Reklam Yönetimi

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman sizsiniz. 2002’den bugüne %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti için özenle çalışıyoruz.

> Detaylı Bilgi
Instagram Yönetimi Fiyatları

Profesyonel instagram yönetimi ile büyük kitlelere ulaşabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Profesyonel İnstagram yönetimi paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Instagram Paylaşım Örnekleri

İnstagram paylaşımlarında her detay çok önemlidir. Postlarınızı ve hikayelerinizi hazırlarken dikkat etmeniz unsurları ve instagram paylaşım örneklerini inceleyebilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste