Misyon & Vizyon

Daima sektörün liderliği için çalıştık, çalışıyoruz...

Türk Ekonomisinin ve Bilişim sektörünün gelişimine minimum düzeyde dahi olsa bir katma değer kazandırmaktır. Aynı zaman da var olduğumuz süre içerisinde tüm müşteri ve müşteri potansiyeline bildiklerimizi anlatarak sektörün bilgilendirilmesinde azda olsa pay sahibi olmaktır. Kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır. Her zaman çalıştığımız müşterilerimizin bilişim sektöründe lider konumda ve baz alınan kurumlar konumuna getirmek. Müşterilerimizi taşıdığımız nokta itibarı ile bilişim alanında özenilecek şirket konumuna getirmek. Bu konudaki düşüncemiz kurulduğumuz günden beri hiç değişmedi. Her yeni projemizin başlangıcında ve bitiminde hep aynı yolları takip ederek müşterilerimize maddi ve manevi çıkarlar sağlamak en asli düşüncemiz olmuştur.

Yenilikleri ve gelişmeler

Takip etmek ve kaçırılacak en ufak bir yenilik ve kazanımın, almış olduğunuz yolda, büyük geri adımlar attıracağı sektörde, istekli, arzulu, bilgili, yaratıcı, paylaşımcı, genç, dinamik tasarımcı ve danışmanlarımız, tecrübeli yönetim kadrosunun desteğinde çarpıcı projelere imza atmakta, referansları ile farklılıklarını net bir biçimde ortaya koymaktadır. Kurulduğumuz yıllarda oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda belirlediğimiz misyon ve vizyon bütünlüğü ile ilk 5 yıldan sonra kurumumuzun pazarlama departmanına ihtiyaç kalmayacağı, doğruluk ve ile bilgimizi tüm müşterilerimize aktarma prensipleri ile hedeflerimize zamanında ulaştık.

Biz Atamedya’lılar


Daima sektörün liderliği için çalıştık, çalışıyoruz... Türk Ekonomisinin ve Bilişim sektörünün gelişimine minimum düzeyde dahi olsa bir katma değer kazandırmaktır. Aynı zamanda var olduğumuz süre içerisinde tüm müşteri ve müşteri potansiyeline bildiklerimizi anlatarak sektörün bilgilendirilmesinde azda olsa pay sahibi olmaktır. Kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır. Her zaman çalıştığımız müşterilerimizin bilişim sektöründe lider konumda ve baz alınan kurumlar konumuna getirmek. Müşterilerimizi taşıdığımız nokta itibarı ile bilişim alanında özenilecek şirket konumuna getirmek. Bu konudaki düşüncemiz kurulduğumuz günden beri hiç değişmedi. Her yeni projemizin başlangıcında ve bitiminde hep aynı yolları takip ederek müşterilerimize maddi ve manevi çıkarlar sağlamak en asli düşüncemiz olmuştur.Yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek ve kaçırılacak en ufak bir yenilik ve kazanımın, almış olduğunuz yolda, büyük geri adımlar attıracağı sektörde, istekli, arzulu, bilgili, yaratıcı, paylaşımcı, genç, dinamik tasarımcı ve danışmanlarımız, tecrübeli yönetim kadrosunun desteğinde çarpıcı projelere imza atmakta, referansları ile farklılıklarını net bir biçimde ortaya koymaktadır. Kurulduğumuz yıllarda oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda belirlediğimiz misyon ve vizyon bütünlüğü ile ilk 5 yıldan sonra kurumumuzun pazarlama departmanına ihtiyaç kalmayacağı, doğruluk ve ile bilgimizi tüm müşterilerimize aktarma prensipleri ile hedeflerimize zamanında ulaştık. Biz Atamedya’lılar kurumumuzun ve siz çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha mükemmel hizmetler sunabilmek ve sizlerle birlikte büyüyebilmek için de ortak aklımızı çalıştırdık. İhtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gerekensiniz. Atamedya çalışanları, sizlerin memnuniyetini oluşturmak ve "Atamedya benim için düşünür, yaratır ve yapar. Kendimi Atamedya’ da güvende hissederim" demesini sağlamakla yükümlüdür. Sizi ve firmanızı zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye/kanala yönlendirmek, müşteri memnuniyetimizin birinci koşuludur. Atamedya ailesinin her ferdi aynı prensipler doğrultusunda hizmet vermek yükümlü olduğunu, bulunduğu zaman diliminde en önemli prensip olarak kabul eder.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Anlayışı ile hareket eden tüm Atamedya birimleri, sorumluluklarının bilinciyle ve taahhütlerinin garantörü olarak müşterilerin sorunlarını zamanında ele alarak müşteri lehine en uygun çözümleri bulur ve en hızlı şekilde uygulamalar yolunda çalışır. Sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetimize sözleşmemizde belirtilmek koşulu ile kesintisiz ve koşulsuz % 100 para iadesini ekledik. bu durumda şimdiye kadar çıkmadı ama Atamedya’dan memnun kalmayan müşterimizin parasını iade ediyoruz. Atamedya ailesi kendisine olan güvenci o kadar büyük ki müşteriyi kaybetme uğruna inandığı doğruları hiçbir çekingenlik sergilemeden sonuna kadar savunur. Her konuda doğruyu bir çok örnek göstererek müşterilerimizin birçok yanlış düşüncesini değiştirdik. Bu prensiplerimiz her ne olursa olsun çalıştığımız süre içerisinde hiçbir zaman değişmeyecektir. Her zaman bilişim dünyasını yakından takip etmeye, öğrendiğimiz tüm yenilikleri müşteri aktaracağımıza Atamedya ailesinde bulunan tüm aile fertleri önce kendilerine sonra çalışma arkadaşlarına söz vermiştir.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste