Atamedya Web Tasarım

2002’den bugüne 2500’den fazla projeye imza atmanın tecrübesi ve %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti ile Atamedya web tasarım.

Atamedya, 1998 yılında bilişim sektörüne adım atan İbrahim AYDIN tarafından kurulmuştur. İbrahim AYDIN, Mimar Sinan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümü mezunudur. Sektöre ilgisi Matematik bölümü kapsamında yer alan bilgisayar eğitiminden gelmektedir. Mezun olduktan sonra ilk 4 yıl bilişim sektöründe, yazılım danışmanı, pazarlama müdürlüğü ve genel koordinatörlük görevlerinde bulunmuştur. Bilişim sektörünün emekleme aşamasında Atamedya web tasarım dünyasına girme kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda oluşturulan 4 kişilik kadro ile Perpa Ticaret Merkezinde şirket kurulumu gerçekleştirilmiştir.

Daha iyi projelere imza atmak ve birlikte büyüyebilmek için.

Her ne kadar ticari amaç doğrultusunda kurulmuş olsa da en temel amacı bilişim sektörünü en iyi şekilde kullanarak kurumlara en iyi hizmeti makul fiyatlar ile sunmak olmuştur. Sahip olduğumuz ticari ahlak ile birlikte, daima %100 müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız ilke edinme prensibine inanarak hareket ediyoruz. Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak yapılabilecek en iyi çalışmalar ile müşteri memnuniyetinin devamlılığı için özenle çalışmaya devam ediyoruz. Yeni müşterilerin dışında müşteri referansları ile de Atamedya bugüne kadar kendisine 2300’den fazla aktif müşteri kazandırmıştır.

Kendi alanında sektörünün en iyileri her zaman Atamedya’da.


Atamedya ailesi aynı prensipleri benimsemiş, dürüstlüğü kendine ilke edinmiş ve her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır. Atamedya büyürken ihtiyaç duyduğu personeli kendi bünyesinde yetiştirmektedir. Dolayısıyla yıllar geçse de aynı kültür her zaman yaşatılmaktadır.
Kuruluşundan bir yıl sonra 7 kişilik kadroya ulaşan Atamedya aynı zamanda 100’ün üzerinde müşteri portföyüne sahip olmuştur. Müşterilerinin de desteği ile birlikte halen hizmet vermekte olduğu ofise taşınmıştır. İlerleyen zaman diliminde yine aynı binada ikinci ofisi ile büyümesine hız katmıştır. Günümüzde 20+ tam zamanlı personelimiz ile birlikte 2300’den fazla müşterimize hizmet vermekteyiz.

Teşekkür Ederiz ;

Atamedya günümüzde sahip olduğu müşterilere en iyi hizmeti vererek, referans sistemi ile çalışan bir kurum olmuştur. Bizi bu günlere taşıyan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Aldığımız tüm olumlu eleştirilerin yanında, bizleri olumsuz yönde eleştirerek, gelişmemizi sağlayan müşterilerimiz ve bizi takip eden sektörel kişilere de teşekkür borcumuzu hiçbir zaman unutmuyoruz.

İbrahim AYDIN
Genel Müdür

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste