Referanslar

Yıllardır değişmeyen prensibimiz; memnuniyetiniz önceliğimizdir.

2002’den bugüne 2500’den fazla projeye imza atarak her zaman en iyisini hedefledik ve ulaştık. Daima özgün, yenilikçi ve farklı projeler ile en iyisi için çalışıyoruz. %100 koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek referanslarımıza yeni müşteriler eklemeye de devam ediyoruz. Bu nedenle en temel referansımız, müşteri mutluluğudur.

Web Tasarım referansları

Sadece size özel ve sizin için yapılan 2500’den fazla web tasarım projelerimiz ile yıllardır web tasarım denince akla gelen ilk firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

> Detaylı Bilgi
E-Ticaret Referansları

Farklı olmazsanız fark yaratamazsınız. E-Ticaret ihtiyacınız için gerekli tüm bilgilere sahip olduğumuz için kullanıcı dostu tasarımlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre de şekillendiriyoruz.

> Detaylı Bilgi
Canlı Destek Referansları

Geliştirmiş olduğumuz canlı destek sistemi ATACFS ile sitenizi ziyaret eden her müşteriyi anında görebilir ve onunla iletişime geçebilirsiniz. Tüm yazışma bilgilerinizi ATACFS ile depolayabilir böylece konuşmalarınızın da takibini yapabilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Tüm Referanslar

Koşulsuz müşteri memnuniyeti bizim için ne kadar değerli ise sizin için tasarladığımız tüm projelerde de sizin için aynı özveriyi gösteriyoruz. 2300’den fazla projeye imza atmanın güveni ile daima en iyisi için özenle çalışıyoruz.

> Detaylı Bilgi
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste