17. Yıl
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste

Lütfen tc giriniz.

OK
01

%100 Maddi Güven Sadece Atamedya’da.

Tasarımlarımızı sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor, sadece size özel web sitesi projelerine imza atıyoruz. Sizin için tasarlamış olsak bile, web tasarım projenizi beğenmediğiniz takdirde, herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.
2000’den fazla projeye imza atmanın güveni ile size özel oluşturduğumuz web sitesi çalışmalarını, yeterli bulmadığınız an, proje başlangıcında aldığımız ücreti hiçbir kesinti yapmadan iade ediyoruz. Sözde bırakmıyoruz, sözleşmemizde son derece açık ve net olarak belirtiyor, %100 garanti veriyoruz.

İlgili Madde
Web tasarım projesinin hazırlanmasında, müşteri harici herhangi bir sebep oluşması halinde, Atamedya aldığı tüm maddi tutarı kesintisiz iade etmek zorundadır. İşlem, iade faturasını takiben 5 iş günü içerisinde gerçekleşmek zorundadır. Ayrıca web site projesinin başlangıcında oluşturulan maksimum 3 adet ana sayfa tasarımı müşteri tarafından onaylanmaması durumunda yine Atamedya iade işlemini gerçekleştirmek zorundadır. İade işlemi gerçekleştirilirken, size özel yapılan çalışmalar için hiçbir kesinti yapılmaz.

web tasarım
02

Baştan sona sadece size özel bir web sitesi

Sadece sizin için, isteklerinize yönelik ve son trend web tasarımı için en doğru adres Atamedya. İyi bir web tasarım çalışması, iyi bir analizle başlar. Firma beklentileri, ulaşılmak istenen hedefe yönelik araştırmalar, potansiyel müşteri beklentileri...Tamamı kendi bünyemizde bulunan grafik departmanımız, her zaman size özel web tasarımları oluşturmaktadır. Kopya yok, baştan sona özgün, farklı çalışmalar. İsterseniz her şeyi art direktörümüze bırakın, isterseniz grafikerlerimizle birebir siz çalışın. Siz sadece düşleyin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi Atamedya'ya bırakın.17 yıldır, 2.300'den fazla web tasarım projesine imza atmanın güveni ile çok rahat söyleyebiliyoruz. Her sektörün web tasarım bilgisine sahibiz ve bu nedenle ne isteyebileceğinizi inanın sizden daha iyi biliyoruz. Kısacası yenilikçi, profesyonel, farklı ve size özel web tasarımı projeniz için tüm bilgiye sahibiz.

Referanslarımızın hepsi, bünyemizdeki grafiker arkadaşların yaptığı çalışmalardır. Aramızdan ayrılan arkadaşımızın çalışmalarını web tasarım referanslarından da çıkarıyoruz. Web tasarım referanslarımızda gördüğünüz kalite, sahip olduğumuz çizgidir. Web tasarım kalite anlayışı Atamedya'da standarttır.

03

Web tasarımda mobil uyumluluk (Responsive)

Mükemmel bir web tasarımınız olabilir ama tüm cihazlara uyumlu değilse eksiktir. Web tasarım projenizi kim, hangi cihazdan ziyaret edecek bilemezsiniz. Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve cihazlara uyumlu oluşu sitenizi ziyaret eden kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar.

Günümüzde internet kullanıcılarının % 70 i mobil cihazlardan gezinti yapıyor ve başta Google olmak üzere tüm arama motorları mobil uyumlu web sitelerine sıralamalarında öncelik tanımaktadır.Güncel tüm tarayıcılar, tabletler, mobil, her biri için web tasarımı, ekran genişliğine ve çözünürlüğüne göre şekillendirilir böylece ekrana tam uyum sağlar. Kısacası kalıplaşmış mobil tasarımlar değil, web tasarım projenize uyumlu tasarımlar. Ayrı ayrı veri tabanı yok. Tüm tasarımlar aynı panelden güncellenir. Hatta dilerseniz bambaşka bir responsive tasarımı... İnternete özel web tasarım projesinin yanında, isterseniz mobillere özel tasarımlar yapabiliriz.

Yenilikçi bir web sayfasına sahip olmak için responsive tasarım önemlidir. Tüm ticari şirketlerin web sitesi tasarımından beklentisi arama motorlarında üst sırada yer almak olduğuna göre artık responsive (mobil uyumluluk) vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Tekdüze olmayın, farklı olursanız farklı kalabilirsiniz. Web tasarım ve Responsive şirketinizin elbisesidir. İyi görünmek için Atamedya ile çalışabilirsiniz..

04

Bizim için, size SEO !

İyi bir web sitesi, çok iyi bir SEO ya sahip olmalıdır. Tüm web tasarım projelerimizin alt yapısı bilinen SEO kuralları çerçevesinde oluşturulur. Sizin de bildiğiniz gibi web tasarım projesi yaptırmada en önemli etken bulunabilirliği artırmaktır ve böylece potansiyel müşterilerin size ulaşması daha kolay hale gelecektir. Kendi sitemizde uyguladığımız her SEO kuralını, müşterilerimizin web tasarım projelerine de uygularız. Atamedya, web tasarım hizmetlerinde, müşteri referansı ile çalışır. Ayrıca bir pazarlama departmanımız yoktur. Pazarlama departmanımız web tasarım projelerimizin başarısıdır. Size kazandırırsak biz de kazanırız. Müşterimizin bir şey istemesine gerek yok, biz yapacaklarımızı biliyoruz.

05

Çok Hızlı

Web sitelerinin hızlı olması kullanıcılar için olduğu kadar, Google için de önemlidir. Ve Atamedya olarak sayfa açılış hızımız sadece 0,214 salise. Tüm dünyada var olan sitelerin %99 'undan daha hızlıyız. Teknolojinin izin verdiği hızın en üst sınırlarında geziniyoruz. Bu veriye Alexa'dan ulaşabilirsiniz. Hız sizin için ne kadar önemli bilmiyoruz ama bizim için çok çok önemli. Bu kalitenin sadece tasarımsal veya yazılımsal olduğunu düşünmeyin. Atamedya sunucuları 80 MBIT paylaşımsız hat özelliğine sahiptir.

06

Dinamik ve Kullanışlı Web Tasarım Paneli

Tüm müşterilerimize sunduğumuz ortak panel için söylenenler; “Son derece basit ve akıllı bir panel.” O kadar basit ki hiçbir müşterimize anlatmadık, kullanma kılavuzu hazırlamadık. Ortak panel oluşumu ile tüm müşterilerimiz hatasız panele sahip. Web tasarım projesine göre ekstra özellikler eklenebilir. Panelimizde olmayan bir özellik bulunmuyor. Ekstra istekleri ise ücretsiz yapıyoruz. Panel için yazdığımız her modül, yazılım kütüphanemizi bir adım daha ileriye taşır. Atamedya yazılım kütüphanesini genişletirken müşterilerinden maliyet istemez.

07

Editör & Veri Girişi

Bilişim sektöründe uzman, sektörünüzde bilgili, sizi iyi tanıyan ve değişmeyen müşteri temsilcisi istemez miydiniz ? 2002 den günümüze değişmeyen müşteri temsilcileri ile çalışmak ayrıcalık olsa gerek. Sektörünüzün bilgisine ve web tasarım projenizin kapsamına göre görevlendirilen müşteri temsilcileri, projenizin başlangıcından bitimine kadar her an sizin için burada.