Web tasarım

% 100 maddi güven sadece Atamedya’da.

Tasarımlarımızı sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor, sadece size özel web sitesi projelerine imza atıyoruz. Sizin için tasarlamış olsak bile, web tasarım projenizi beğenmediğiniz takdirde, herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. 2.500’den fazla projeye imza atmanın güveni ile size özel oluşturduğumuz web sitesi çalışmalarını, yeterli bulmadığınız an, proje başlangıcında aldığımız ücreti hiçbir kesinti yapmadan iade ediyoruz. Sözde bırakmıyoruz, sözleşmemizde son derece açık ve net olarak belirtiyor, %100 garanti veriyoruz.

İlgili Madde

Web tasarım projesinin hazırlanmasında, müşteri harici herhangi bir sebep oluşması halinde, Atamedya aldığı tüm maddi tutarı kesintisiz iade etmek zorundadır. İşlem, iade faturasını takiben 5 iş günü içerisinde gerçekleşmek zorundadır. Ayrıca web site projesinin başlangıcında oluşturulan maksimum 3 adet ana sayfa tasarımı müşteri tarafından onaylanmaması durumunda yine Atamedya iade işlemini gerçekleştirmek zorundadır. İade işlemi gerçekleştirilirken, size özel yapılan çalışmalar için hiçbir kesinti yapılmaz.

Web Tasarım, Web Tasarımı

Size özel web site tasarımı.

Sadece sizin için, isteklerinize yönelik ve son trend web tasarımı için en doğru adres Atamedya. İyi bir tasarım çalışması, iyi bir analizle başlar. Firma beklentileri, ulaşılmak istenen hedefe yönelik araştırmalar, potansiyel müşteri beklentileri... Tamamı kendi bünyemizde bulunan grafik departmanımız, her zaman size özel tasarımlar oluşturmaktadır. Kopya yok, baştan sona özgün, farklı çalışmalar. Trendleri takip ediyor ve fark yaratmak için özenle çalışıyoruz. Kusursuz bir web tasarım eksiksiz olmalıdır. Yaptığımız tüm çalışmalarda buna önemle dikkat ediyoruz. İsteklerinize kulak veriyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak projelere güvenle imzamızı atıyoruz.

İhtiyacınız olan her şeyi ister art direktörümüze bırakın, isterseniz de grafikerlerimizle birebir siz çalışın. Siz sadece düşleyin, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi Atamedya'ya bırakın. 17 yıldır, 2.300'den fazla projeye imza atmanın güveni ile çok rahat söyleyebiliyoruz. Her sektörün tasarım bilgisine sahibiz ve bu nedenle ne isteyebileceğinizi inanın sizden daha iyi biliyoruz. Kısacası yenilikçi, profesyonel, farklı ve size özel tasarım projeniz için tüm bilgiye sahibiz.

Referanslarımızın hepsi, bünyemizdeki grafiker arkadaşların yaptığı çalışmalardır. Aramızdan ayrılan arkadaşımızın çalışmalarını web tasarım referanslarından da çıkarıyoruz. Referanslarımızda gördüğünüz kalite, sahip olduğumuz çizgidir.

UX/ IU uyumluluğu Atamedya’da.

UX (User Experience); yani Türkçe karşılığı kullanıcı deneyimi, şirketlerin müşteri memnuniyetlerini sağlamak adına yürütülen tasarım geliştirme çalışmalarıdır. Kolay kullanım, kullanıcının keyif almasını sağlayarak müşteri memnuniyeti yaratmaktır ve bu nedenle tasarım aşamasında iyi bir kullanıcı deneyimi önemlidir. İyi bir kullanıcı deneyimi tasarımı potansiyel müşteriyi mevcut müşteriye çok hızlı bir şekilde dönüştürebilirken kötü tasarımlar ise hepsini kaybetmenize sebep olabilir.

UI (User Interface) ise; kullanıcı arayüzü anlamına gelir. Kullanıcılara doğru yönlendirmeler yaparak daha uzun süreli ve kaliteli etkileşimi amaçlayan tasarımlardır. Kullanıcı arayüzü tasarımı yapılırken, müşteri analizi oldukça önemlidir. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve onların farkında olmasalar dahi daha kolay kullanım elde edebilecekleri tasarımları araştırmak, bulmak ve uyarlamak kullanıcı arayüzü tasarımcısının sorumluluğunda olmalıdır.

Örneğin; bir dijital ürünü (web siteniz, mobil uygulamanız vb.) masaya benzetecek olursak, ayakta dengeli şekilde durmasını sağlayan yapısı; kullanılan ağaç, gerekli yerlerde kullanılan vidalar, kullanım amacına uygun şekilde genişliği, uzunluğu gibi kısımlar UX konusuyken, boyası, rengi, parlak ya da mat oluşu, desenleri, renklerinin diğer eşyalar ile uyumluluğu ise UI konusudur. Ürünün UX ve UI tasarımı ne kadar başarılı olursa kullanıcı deneyimi de o kadar artacak, dolayısıyla daha fazla tercih edilebileceksiniz. Kaliteli bir UX ve UI tasarımı desteği için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UX/ IU uyumluluğu

Mobil uyumlu web sitesi ( Responsive ).

Mükemmel bir web tasarımınız olabilir ama tüm cihazlara uyumlu değilse eksiktir. Projenizi kim, hangi cihazdan ziyaret edecek bilemezsiniz. Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve cihazlara uyumlu oluşu sitenizi ziyaret eden kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar.

Günümüzde internet kullanıcılarının % 70 i mobil cihazlardan gezinti yapıyor ve başta Google olmak üzere tüm arama motorları mobil uyumlu web sitelerine sıralamalarında öncelik tanımaktadır. Güncel tüm tarayıcılar, tabletler, mobil, her biri için web tasarımı, ekran genişliğine ve çözünürlüğüne göre şekillendirilir böylece ekrana tam uyum sağlar. Kısacası kalıplaşmış mobil tasarımlar değil, projenize uyumlu tasarımlar. Ayrı ayrı veri tabanı yok. Tüm tasarımlar aynı panelden güncellenir. Hatta dilerseniz bambaşka bir responsive tasarımı... İnternete özel web tasarım projesinin yanında, isterseniz mobillere özel tasarımlar yapabiliriz.

Yenilikçi bir web sayfasına sahip olmak için responsive tasarım önemlidir. Kullanım kolaylığı için tasarımın birbirinden farklı olan ekran çözünürlüklerine uyum sağlaması önemlidir. Web sitenizdeki kusursuz tasarım diğer cihazlarda da farklılaşarak kusursuz olmalıdır. Menüler girilen cihaza uyum sağlayacak şekilde küçülüp üzerine dokunulduğunda açılmalı, metinler rahat okunmalı, resimler de ekran çözünürlüğüne göre esneyerek uygun tasarım elde edilmelidir.

Tüm ticari şirketlerin web sitesi tasarımından beklentisi arama motorlarında üst sırada yer almak olduğuna göre artık responsive (mobil uyumluluk) vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Tekdüze olmayın, farklı olursanız farklı kalabilirsiniz.İyi görünmek için Atamedya ile çalışabilirsiniz..

Mobil uyumlu web sitesi

SEO’ya uygun özel web tasarımı.

İyi bir web sitesi, çok iyi bir SEO ya sahip olmalıdır. SEO(Search Engine Optimization) yani Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu. Web siteniz hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları sitenizin değerini artırarak arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlar böylece artan ziyaretçi sayısı ile web sitenizde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasına olanak sağlamaktır. Seo marka bilinirliği daha da arttırmak ve marka değerini katlamak için çok önemlidir. SEO İnternet reklamcılığı içinde en prestijli ve getirisi en yüksek pazarlama stratejilerinden biridir.

Atamedya olarak tüm projelerimizin alt yapısı bilinen SEO kuralları çerçevesinde oluşturulur. Sizin de bildiğiniz gibi web tasarım projesi yaptırmada en önemli etken bulunabilirliği artırmaktır, böylece potansiyel müşterilerin size ulaşması daha kolay hale gelecektir.

Kendi sitemizde uyguladığımız her SEO kuralını, müşterilerimizin projelerine de uygularız. Atamedya, web hizmetlerinde, müşteri referansı ile çalışır. Ayrıca bir pazarlama departmanımız yoktur. Pazarlama departmanımız web tasarım projelerimizin başarısıdır. Size kazandırırsak biz de kazanırız. Müşterimizin bir şey istemesine gerek yok, biz yapacaklarımızı biliyoruz. SEO kurallarının alt yapısını bilmek değil, doğru ve etkili uygulamak önemlidir.

SEO

Web sitelerimiz neden çok hızlı ?

Günümüz teknoloji çağı ve hayatın her alanında olduğu gibi teknolojide de hız çok önemli. Hayatın günlük akışı içinde dahi beklemek istemiyor ve istediğimiz şeylere en kısa süre içinde ulaşmak istiyoruz. Bir web sitesinde de hızlı bir gezinti sağlamak, aradığımız bilgiye bir an önce ulaşmak istiyoruz. Kullanıcılarınıza etkili ve verimli bir gezinti sunmak için gerekli hız Atamedya’da.

Web sitelerinin hızlı olması kullanıcılar için olduğu kadar, Google için de önemlidir. Ve Atamedya olarak sayfa açılış hızımız sadece 0,214 salise. Tüm dünyada var olan sitelerin %99 'undan daha hızlıyız. Teknolojinin izin verdiği hızın en üst sınırlarında geziniyoruz. Bu veriye Alexa'dan ulaşabilirsiniz. Hız sizin için ne kadar önemli bilmiyoruz ama bizim için çok çok önemli. Bu kalitenin sadece tasarımsal veya yazılımsal olduğunu düşünmeyin. Atamedya sunucuları 80 MBIT paylaşımsız hat özelliğine sahiptir.

Web sitesi yönetim paneli.

Güncel bir web sitesi için, yönetim paneli kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmalıdır. Kolay kullanım her zaman çok önemlidir. Yönetim panellerini anlaşılır ve uğraştırmayacak şekilde hazırlayarak kullanım kolaylığı sağlıyoruz. İlk veri girişlerinde ve sonrasında gerçekleşebilecek her değişiklik için gerekli her detayı sizin için düşündük ve tasarlayarak en yalın hali ile hizmetinize sunduk. Anlaşılmayacak, kafa karıştırabilecek hiçbir şey yok her şey son derece basit.

Tüm müşterilerimize sunduğumuz ortak panel için söylenenler; ‘’Son derece basit ve akıllı bir panel.’’ O kadar basit ki hiçbir müşterimize anlatmadık, kullanma kılavuzu hazırlamadık. Web sitesinin güncel tutulması için yapılması gereken gerekli güncellemeler de kolaylıkla yapılabilmektedir. Panelimizde olmayan bir özellik yoktur ve web tasarım projesine göre ekstra özellikler de eklenebilir. Ekstra istekleri ise ücretsiz yapıyoruz. Panel için yazdığımız her modül, yazılım kütüphanemizi bir adım daha ileriye taşır. Atamedya yazılım kütüphanesini genişletirken müşterilerinden maliyet istemez.

Web sitesi içerik hazırlama.

Bir web sitesinin içeriği hazırlanırken müşteri beklentileri ve sizin istekleriniz çok önemlidir. Sektörünüz ve firmanız ile ilgili her bilgi doğru şekilde yer almalıdır. Verilmek istenen her bilgi kullanıcıyı sıkmayacak şekilde kısa ve şekilde hazırlanmalıdır. Metinler iyi bir Türkçe ve dil bilgisi kuralları çerçevesinde özenli şekilde hazırlanmalı ve gerekli kontrolleri sağlanmalıdır. Ve tabii en önemlisi SEO kurallarına göre hazırlanarak daha fazla kitleye ulaşması sağlanmalıdır. Metinler fotoğraflarla renklendirilmeli ve metinler kadar benzersiz olmalıdır. Farklı olmak için fark yaratmalısınız. Sadece size özel farklı ve yenilikçi tasarımlar için her detaya dikkat ediyor ve en iyisi için özenle çalışıyoruz.

Bilişim sektöründe uzman, sektörünüzde bilgili, sizi iyi tanıyan ve değişmeyen müşteri temsilcisi istemez miydiniz? 2002'den günümüze değişmeyen müşteri temsilcileri ile çalışmak ayrıcalık olsa gerek. Sektörünüzün bilgisine ve web tasarım projenizin kapsamına göre görevlendirilen müşteri temsilcileri, projenizin başlangıcından bitimine kadar her an sizin için burada. Müşteri memnuniyetinizi sağlamak için müşteri gözüyle bakıp en doğru içerikleri hazırlıyoruz.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için ( 212 ) 347 33 11 nolu telefondan bize ulaşabilir veya
info@ata.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste