Web Yazılım

Önce Analiz

Başaracağımıza inanmadığımız hiçbir projenin altına imzamızı atmayız. Maddiyat için olumsuz olan bir proje Atamedya'da kesinlikle yapılmaz. Proje yönetim uzmanlarımızın raporu doğrultusunda projenizin olabilirliği tartışılır. Her projede olduğu gibi olumsuz yanların tartışması ile birlikte harcanacak maddiyat ve zamanlama analizi yapılır. Projenizin analiz aşamasını sağlıklı tamamlanmasından sonra planlama safhasına geçilir.

Web Yazılım

Plansız Projenin Ömrü Olmaz

Atamedya bünyesinde oluşturulacak özel yazılım projeleri yazılım departmanımız tarafından planlanır. En ince ayrıntısına kadar planlanan proje müşteri onayına sunulur. Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile olanı değil, olması gerekeni planlarız. Her ne koşulda olursa olsun proje başlangıcında oluşturulan plan doğrultusunda projeniz oluşturulur. Her projenin en ince ayrıntısı yani planlaması sözleşmeye eklenir. Bu doğrultuda ne yapılacak işte bir eksiklik oluşur ne de zamanlamada bir aksama gerçekleşir.

Hepimiz biliyoruz ki web tasarım projeleri doğru planlama yapılmamasından dolayı yayın hayatına başlamadan ömrünü tamamlıyor. Gelin siz siz olun internet çöplüğüne bir proje atarak zaman ve maliyet harcamayın.

Bahane Yok, Her Şey Atamedya Kontrolünde

Projeniz Atamedya'da proje yöneticisinin kontrolünde geliştirilir. 2 ayı aşmayan projeler bir yazılım uzmanı tarafından Atamedya yazılım standartlarında geliştirilir. Çalışma koşullarımızı kabul edip şirketimizde çalışan web yazılımı uzmanları hiçbir projeyi yarıda bırakma hakkına sahip değildir.

Her ne koşulda olursa olsun, projeniz belirtilen taahhütler çerçevesinde tamamlanarak teslim edilir.

Tüm Kodlar Zaten Sizin İçin Yazılmadı mı? İstediğiniz Şirketle Geliştirin.

İstemenize gerek yok. Sizin için geliştirilen tüm kodlamalar proje tamamlandığı anda tarafınıza koşulsuz olarak teslim edilir. Kodlar tarafınıza teslim edildikten sonra istediğiniz şirket ile projenizin gelişimine devam edebilirsiniz. Atamedya hiçbir zaman müşterilerilerinin şirketimiz ile çalışmasını zorunlu kılacak hiçbir durum içerisine girmemiştir.

Güvende olmanın keyfini yaşayın.

Yapılmışın Değil, Yapılmamışın Peşindeyiz.

Herkesin her yazılımı yaptığı bir ülkedeyiz. Ama yazılımda dünya sonuncusuyuz. Acaba neden? Aslında cevap son derece basit. Biz çok çok iyi yazılım yapmıyoruz, çok iyi yazılım çalıyoruz. Dolayısı ile yapılan projelerin % 90 ını yayın hayatına başlamadan internet çöplüğünde yerini alıyor. Projelerin neredeyse tamamı başarısız.

Atamedya yazılım kütüphanesi % 100 kendi bünyemizde oluşturduğumuz web yazılımı modüllerinden oluşmaktadır. Tüm modülleri şirket bünyemizde geliştiriyoruz. Dolayısı ile konuşulan projenizin olabilirliği veya zamanlama açısından nasıl bir zaman dilim içereceğini çok iyi biliyoruz. İşinizin yapılabilirliğini bize bırakın. En azından doğrusunu bizden öğrenin, sonrasında kararı siz verin.

Tüm Yazılım Uzmanlarımız Atamedya Ofisinde Proje Geliştirir

Web yazılımı projelerinin %100 'ü Atamedya bünyesinde bulunanan yazılım uzmanı arkadaşlar tarafından geliştirilir. Hiçbir yazılım projesi üçüncü şahıs / şahıslar ile paylaşılmaz. Dolayısı ile tüm düzenlemeler anında gerçekleştirilir. Kodların tamamı bünyemizde yapıldığından aldığımız hiçbir işi Atamedya bünyesinde olmayan yazılımcı arkadaşlar ile paylaşmadık.

Yazılım Projelerinizin Gizliliği

Her zaman her yerde söylemimiz aynı. Atamedya'ya güvenebilirsiniz. Kuruluşumuzdan günümüze kadar bize danışılan hiçbir projeyi ne biz yaptık ne de üçüncü bir kişi ile konuştuk. Gizlilik prensiplerimizden hiçbir zaman ödün vermedik, vermeyeceğiz. Sahip olduğunuz projeyi rahatlıkla bizim ile paylaşabilirsiniz. Siz aksi bir durum istemediğiniz süre içerisinde projenizin detayı bırakın Atamedya ailesini, konuştuğunuz uzmanımız ile sizin aranızda kalacaktır.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için ( 212 ) 347 33 11 nolu telefondan bize ulaşabilir veya
info@ata.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste