Web Tasarım Referansları

Sadece size özel ve sizin için yapılan 2300’den fazla web tasarım projelerimiz ile yıllardır web tasarım denince akla gelen ilk firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Değişmeyen prensip ve artan tecrübelerimiz ile hep daha iyisi için çalışıyoruz. Web tasarım referanslarımızın bazılarını inceleyebilirsiniz.

Dünya Değişmeden Dünya Değişmeden “gezgin ruhuyla” seyahat etmek isteyenlere hizmet veren profesyonel bir turizm acentesidir.
Tulga OZAN'ın şahsi deneyimi ile başlamış olan bu seyahat anlayışı, yolda olmayı bir iş değil, yaşam biçimi kabul etmiş gezginlerin katkısı ile devam etmektedir. Şehir yaşamının bizlere dayattığı kimliklerimizden sıyrılarak, gittikleri coğrafyalarda yerel halkın arasına karışabilecekleri seyahat deneyimleri organize ediyorlar. Batı'nın birbirine benzeyen şehirleri yerine, yerel kültürün küresel değişime direndiği, alışılmışın dışında rotalar sunarak yerel yaşam tarzlarını ve kültürleri deneyimlemek üzerine rotalar hazırlıyorlar. Huzur ile seyahat eden, fazladan bir ülkeye daha gidildiğine dair çentik atma derdinde olmayan yol arkadaşlığı hedefindedir.
Sinanlı Ambalaj Kendisini sürekli yenileyen ve müşteri ihtiyaçlarına göre yatırımları ile yurtiçi ve yurtdışı hizmet vererek, 32 ülkeye ihracat yapmaktadır.
1974 yılında İstanbul’da kurularak üretim ve ticari faaliyetine tekstil sektöründe başlayan Sinanlı Ambalaj Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. uluslar arası pazarlardaki kalite ve rekabet koşulları dikkate alınarak projelendirilen alüminyum folyodan, mamul gıda saklama kaplarına kadar birçok ürün üretimi yapmaktadır. Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını saptamayı ve bu çerçevede müşteri ile bir çözüm ortağı olarak çalışmayı prensip edinen Sinanlı Ambalaj, satış öncesi ve sonrası hizmete büyük önem vererek ilişki içinde bulunduğu firmalarla sürekli birlikteliği öngörmektedir.
Dermak Makina PVC mikser makinalarında; teknolojiyi, verimliliği, dayanıklılığı ve kaliteyi Dermak ile keşfedin...
Temelleri Mustafa Dereli tarafından Bayrampaşa’da küçük bir atölyede atılan firmamız, 1975 yılında Dermak adı altında faaliyetlerini Güngören’de nispeten daha büyük bir alanda devam etmiştir. 1995 yılından itibaren halen üretimine devam ettiği Esenyurt’ta ki modern üretim alanında Türk Malı kaliteli makinalar üreten Dermak Makina, 1950 yılından bu yana hizmet vermektedir. Dermak Makina yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarını gelişimine göre takip edip uygulamak, her daim mutlu müşteri anlayışını korumaktır.
Aden Su Balıkçılık sektöründe 60 yılı aşkın tecrübe ve birikim ile; insana, doğaya ve çevreye saygıdan hiç ödün vermeden.
1950’li yıllarda babalarının girişimiyle başlatılan yolda, onun deneyimleri ve tecrübesini harmanlayarak, ilkelerine bağlı kalarak, 1988 yılından bu güne Çoruh Balıkçılık San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı ile İstanbul Su Ürünleri Hali’nde toptan satışlarına devam etmektedirler. 2010 yılında Esenyurt İstanbul’da Aden Su Ürünleri Gıda Denizcilik İnş. Tur. Ltd. Şti. ile 6 bin metre kare kapalı alana sahip fabrika binalarında her türlü su ürünleri ithalatı, ihracatı ve imalatını en hijyenik ortamlarda, en teknolojik ekipmanlarla Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretip tüketicilerin beğenisine sunuyorlar.
Güven Kepçe Dünya çapında kepçe üreten firmalar arasında
Güven Kepçe Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1984 yılında Güven Kepçe Sanayi adı altında K.Maltepe / İstanbul'da kurulmuştur. Halen faaliyetlerini Çayırova / Kocaeli'deki 9.000 m2 alanı kaplayan fabrikalarında sürdürmektedirler. Her türlü yükleme ve boşaltma için mamuller, kepçeler imal etmekte ve bunları ihraç etmektedirler. Müşteri portföyleri yoğunlukla Kuru yük gemi armatörleri, Tersaneler, Stevedoring firmaları, Limanlar, Demir Çelik fabrikaları, Deniz Tarama ve Liman İnşaa firmalarından oluşmaktadır. Son yıllarda imalatları özellikle Çin, Japonya ve Kore'deki tersanelerine gönderilmekte ve tersanede inşaa edilen Hadysize, Supramax, Ultramax gemilerinin ekipmanı olmaktadır.
Nimet Abla Nimet Abla ebedi aleme çoktan göçtü, ama ‘’onun uğurlu eli‘’ hala gişelerde umut dağıtmaya devam ediyor.
Türk Tayyare Cemiyetinin çıkardığı piyango biletlerini satmaya başlamasıyla ilk biletçilik temelleri atmış olan Nimet Abla, bugünkü adını ilk talihlinin bileti kendisinden alması ile almıştır. Satmış olduğu biletlerden çıkan büyük ikramiyeleri gazetelerde yayınlatır ve iş yerine asarak reklamını yapardı. Sattığı biletlerden insanları zengin ve mutlu etmek ona büyük haz ve mutluluk verirdi. Hala daha şansına inanılan Nimet Abla, birçok şehirde birçok kişiye umut olmaya devam ediyor. Daha fazla kitleye ulaşabilmek amacıyla hizmet veren web sitesinden de bilet satışı yapmaktadır.
Zaferim Kablo Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan Zafer Kablo

1973 yılında kablo sektörüne bakır tel imalata ile başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana kaliteden ödün vermeden, üretimini ileri teknoloji ile desteklemektedir. Geçmiş tecrübesini modern üretim teknolojileriyle birleştirerek, kablo sektörünün önde gelen kuruluşları arasında olmanın gururu ile günümüzde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Firma yıllık 5.000 ton bakır ve 10.000 ton PVC üretim kapasitesi ile ağırlıklı olarak PVC yalıtkanlı harmonize kablolar ve enerji kabloları XLPE yalıtkanlı enerji kabloları olarak üretim sağlamaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti doğrultusunda sipariş üzerine özel kablolar da üretmektedir. Zafer Kablo, yurtiçinde çeşitli bölgelerde bulunan satış noktaları yanında üretiminin %80 ‘ ini ihraç etmektedir.

Formmed Polikliniği Yüksek teknoloji donanımı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile sektörün önde gelen isimlerinden.
Formmed Polikliniği işletme sahibi Semra UZUNÇİMEN 35 yıllık sektör tecrübesi yanında,18 yıldır işletmeci olarak Estetik-Güzellik alanında faaliyetlerine devam etmektedir. 2010 yılına kadar aralıksız hizmet veren işletme, günümüze kadar yüksek teknoloji donanımı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile sektörde haklı bir ün kazanmıştır. Nisan 2011 tarihinde aldıkları ISO 9001-2008 belgesi, hizmetlerinin uluslararası standartlarda verildiğinin tescilidir. Hizmet kalitelerini yaşam biçimi haline getirerek, hastalarının kendilerini mutlu ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak için çalışıyorlar.
Appledent Kendinizi güvendiğiniz ve sonunda gururla gülümseyeceğinize inandığınız hekime emanet ediniz.
Appledent ağız ve diş sağlığı polikliniği 2011 yılında uzman hekimler tarafından kurulmuştur. Modern teknolojiyle donatılmış merkezinde, ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Kişiye özel tedaviler ışığında en uygun tedavi seçeneklerini sunarak hasta beklentilerine en kısa sürede cevap vermeyi ilke edinmiştir. En temel ilkeleri hasta haklarını ve hasta memnuniyetini ön planda tutmaktır. Appledent hastaları için kişiye özel planlamalar yaparak tedavi süreçlerinin en verimli şekilde tamamlanması için çalışır. Kadrosunda bulunan hekimleri, akademisyen kimlikleriyle uzman oldukları alanlarda bilim ve sanatı birleştirerek bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır.
Osaka Osaka Tel Bant 2002 yılından bugüne, uzman kadrosuyla konveyör sistemler için tel bant üretmektedir.
2002 yılından bugüne Osaka Tel Bant konveyör sistemler için tel bant üretmektedir. Tel bantlar, ürünlerin çeşitli işlemler uygulanıp veya işlem görmeden bir noktadan başka bir noktaya taşınmasında sıklıkla kullanılan, konveyör sistemini oluşturan en önemli parçadır. Sanayinin birçok kuruluşunda kullanılan ve ürünlerin çeşitli işlemlerden geçtiği fırınlarda tel bant tercih edilmektedir. Sahip olduğu birikim ve tecrübesini, yine kendi bünyesinde yer alan mühendis ve uzman kadrosuyla tasarlayıp oluşturduğu son teknoloji makineleri, yenilikçi üretim teknikleriyle birleştirip, müşterilerimize yüksek standartlardaki ürünleri en doğru ve en iyi şartlarda sunmayı, kaliteden asla ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmayı kendine vizyon edinmiştir.
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste