Web Tasarım Referansları

Sadece size özel ve sizin için yapılan 2300’den fazla web tasarım projelerimiz ile yıllardır web tasarım denince akla gelen ilk firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Değişmeyen prensip ve artan tecrübelerimiz ile hep daha iyisi için çalışıyoruz. Web tasarım referanslarımızın bazılarını inceleyebilirsiniz.

Dünya Değişmeden Dünya Değişmeden “gezgin ruhuyla” seyahat etmek isteyenlere hizmet veren profesyonel bir turizm acentesidir.
Tulga OZAN'ın şahsi deneyimi ile başlamış olan bu seyahat anlayışı, yolda olmayı bir iş değil, yaşam biçimi kabul etmiş gezginlerin katkısı ile devam etmektedir. Şehir yaşamının bizlere dayattığı kimliklerimizden sıyrılarak, gittikleri coğrafyalarda yerel halkın arasına karışabilecekleri seyahat deneyimleri organize ediyorlar. Batı'nın birbirine benzeyen şehirleri yerine, yerel kültürün küresel değişime direndiği, alışılmışın dışında rotalar sunarak yerel yaşam tarzlarını ve kültürleri deneyimlemek üzerine rotalar hazırlıyorlar. Huzur ile seyahat eden, fazladan bir ülkeye daha gidildiğine dair çentik atma derdinde olmayan yol arkadaşlığı hedefindedir.
Sinanlı Ambalaj Kendisini sürekli yenileyen ve müşteri ihtiyaçlarına göre yatırımları ile yurtiçi ve yurtdışı hizmet vererek, 32 ülkeye ihracat yapmaktadır.
1974 yılında İstanbul’da kurularak üretim ve ticari faaliyetine tekstil sektöründe başlayan Sinanlı Ambalaj Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. uluslar arası pazarlardaki kalite ve rekabet koşulları dikkate alınarak projelendirilen alüminyum folyodan, mamul gıda saklama kaplarına kadar birçok ürün üretimi yapmaktadır. Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını saptamayı ve bu çerçevede müşteri ile bir çözüm ortağı olarak çalışmayı prensip edinen Sinanlı Ambalaj, satış öncesi ve sonrası hizmete büyük önem vererek ilişki içinde bulunduğu firmalarla sürekli birlikteliği öngörmektedir.
Dermak Makina PVC mikser makinalarında; teknolojiyi, verimliliği, dayanıklılığı ve kaliteyi Dermak ile keşfedin...
Temelleri Mustafa Dereli tarafından Bayrampaşa’da küçük bir atölyede atılan firmamız, 1975 yılında Dermak adı altında faaliyetlerini Güngören’de nispeten daha büyük bir alanda devam etmiştir. 1995 yılından itibaren halen üretimine devam ettiği Esenyurt’ta ki modern üretim alanında Türk Malı kaliteli makinalar üreten Dermak Makina, 1950 yılından bu yana hizmet vermektedir. Dermak Makina yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarını gelişimine göre takip edip uygulamak, her daim mutlu müşteri anlayışını korumaktır.
Aden Su Balıkçılık sektöründe 60 yılı aşkın tecrübe ve birikim ile; insana, doğaya ve çevreye saygıdan hiç ödün vermeden.
1950’li yıllarda babalarının girişimiyle başlatılan yolda, onun deneyimleri ve tecrübesini harmanlayarak, ilkelerine bağlı kalarak, 1988 yılından bu güne Çoruh Balıkçılık San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı ile İstanbul Su Ürünleri Hali’nde toptan satışlarına devam etmektedirler. 2010 yılında Esenyurt İstanbul’da Aden Su Ürünleri Gıda Denizcilik İnş. Tur. Ltd. Şti. ile 6 bin metre kare kapalı alana sahip fabrika binalarında her türlü su ürünleri ithalatı, ihracatı ve imalatını en hijyenik ortamlarda, en teknolojik ekipmanlarla Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretip tüketicilerin beğenisine sunuyorlar.
Güven Kepçe Dünya çapında kepçe üreten firmalar arasında
Güven Kepçe Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1984 yılında Güven Kepçe Sanayi adı altında K.Maltepe / İstanbul'da kurulmuştur. Halen faaliyetlerini Çayırova / Kocaeli'deki 9.000 m2 alanı kaplayan fabrikalarında sürdürmektedirler. Her türlü yükleme ve boşaltma için mamuller, kepçeler imal etmekte ve bunları ihraç etmektedirler. Müşteri portföyleri yoğunlukla Kuru yük gemi armatörleri, Tersaneler, Stevedoring firmaları, Limanlar, Demir Çelik fabrikaları, Deniz Tarama ve Liman İnşaa firmalarından oluşmaktadır. Son yıllarda imalatları özellikle Çin, Japonya ve Kore'deki tersanelerine gönderilmekte ve tersanede inşaa edilen Hadysize, Supramax, Ultramax gemilerinin ekipmanı olmaktadır.
Zaferim Kablo Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan Zafer Kablo

1973 yılında kablo sektörüne bakır tel imalata ile başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana kaliteden ödün vermeden, üretimini ileri teknoloji ile desteklemektedir. Geçmiş tecrübesini modern üretim teknolojileriyle birleştirerek, kablo sektörünün önde gelen kuruluşları arasında olmanın gururu ile günümüzde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Firma yıllık 5.000 ton bakır ve 10.000 ton PVC üretim kapasitesi ile ağırlıklı olarak PVC yalıtkanlı harmonize kablolar ve enerji kabloları XLPE yalıtkanlı enerji kabloları olarak üretim sağlamaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti doğrultusunda sipariş üzerine özel kablolar da üretmektedir. Zafer Kablo, yurtiçinde çeşitli bölgelerde bulunan satış noktaları yanında üretiminin %80 ‘ ini ihraç etmektedir.

Monart Lojistik Monart Lojistik müşterilerinin Gümrüklü Antrepo ihtiyacını karşılamaktadır.

Monart Antrepo, 11,000 metrekarelik bir alanda Ambarlı Gümrük Denetimi altında hizmet vermektedir ve 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir. Bu süre zarfında müşterilerinin Gümrüklü Antrepo ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne yakınlığı ile bilinen firmamız, 30 kişilik deneyimli personeliyle birlikte, müşterilerinin eşyalarını gümrük muayene, elleçleme ve ithal işlemlerini en hızlı şekilde tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

Marsis Gümrük Marsis Gümrükleme müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gümrükleme ve acentelik hizmetlerini entegre bir şekilde sunan bir aile işletmesidir.

2013 yılında kurulan Marsis Gümrükleme Ve Acentelik Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gümrükleme ve acentelik hizmetlerini entegre bir şekilde sunan bir aile işletmesidir.

Kuruluşundan bu yana, firma sınırsız özel çözümler sunma misyonunu benimseyerek, değerlerine ve çalışma azmine sadık kalmıştır. Demir yolu, hava yolu, kara yolu ve deniz yolu taşımacılığı alanında edinilen deneyimle birlikte, müşteri önceliklerini her zaman ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Sürekli yenilenmeyi ilke edinen Marsis, bilgi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine sorunsuz, sınırsız, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Osaka Osaka Tel Bant 2002 yılından bugüne, uzman kadrosuyla konveyör sistemler için tel bant üretmektedir.
2002 yılından bugüne Osaka Tel Bant konveyör sistemler için tel bant üretmektedir. Tel bantlar, ürünlerin çeşitli işlemler uygulanıp veya işlem görmeden bir noktadan başka bir noktaya taşınmasında sıklıkla kullanılan, konveyör sistemini oluşturan en önemli parçadır. Sanayinin birçok kuruluşunda kullanılan ve ürünlerin çeşitli işlemlerden geçtiği fırınlarda tel bant tercih edilmektedir. Sahip olduğu birikim ve tecrübesini, yine kendi bünyesinde yer alan mühendis ve uzman kadrosuyla tasarlayıp oluşturduğu son teknoloji makineleri, yenilikçi üretim teknikleriyle birleştirip, müşterilerimize yüksek standartlardaki ürünleri en doğru ve en iyi şartlarda sunmayı, kaliteden asla ödün vermeden, müşteri odaklı çalışmayı kendine vizyon edinmiştir.
GalleryMak GalleryMak, bir sanat ve e-ticaret sitesi olarak Türkiye’den ve dünyadan sanatçıların eserlerini kitlesel manada ulaşılabilir ve satın alınabilir kılmak amacıyla kuruldu.
Teknoloji sayesinde hem hayatı kolaylaştırmak hem de sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak adına çıktıkları yolda öncelikli hedefi; Türk sanatçıları ve sanat eserlerini, yerel ve global düzeyde vitrine çıkarıp, sanatseverler ile buluşturmak olan GalleryMak, 2015 yılında kurulmuştur. Sanatçının yaratım sürecinde verdiği emeğin karşılığını almasının en teşvik edici ve tatminkar yolunun eserin alıcısıyla buluşması olduğuna inanarak, geniş yelpazeye sahip bir online vitrin oluşturarak sanat eseri alımını popülerleştirmek hedefindeler. GalleryMak için tasarladığımız web sitesi, sanat eserlerini keşfetmeniz, paylaşmanız ve yaşam alanınıza katmanız için
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste