E-Ticaret Referansları

Farklı olmazsanız fark yaratamazsınız. E-Ticaret ihtiyacınız için gerekli tüm bilgilere sahip olduğumuz için kullanıcı dostu tasarımlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre de şekillendiriyoruz. E-Ticaret referanslarımızı size sunmanın gurunu yaşıyoruz.

İlke İç Giyim İlke İç Giyim 29 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübesi ile iç giyim sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Moda ve kişisel iç giyim ihtiyaçlarının karşılanması konusunda fark yaratan ürünleriyle ulusal ve uluslararası arenada sektöründe en çok tercih edilen marka olan İlke İç Giyim, gelişen teknolojiye hızla uyum sağlaması ve değerli müşterilerinin her daim en iyiyi hak ettiği bilincinde oluşuyla tekstil sektöründe ve özellikle iç giyim sektöründe adından oldukça sık söz ettirmeyi başarmıştır. 
 
Her zaman en iyiyi ve kaliteyi hedefleyen sektörün öncüsü İlke İç Giyim için tasarladığımız e-ticaret alışveriş sitesi ile müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı erişim kolaylığı ile sizlere hizmet vermektedir. 

GalleryMak GalleryMak, bir sanat ve e-ticaret sitesi olarak Türkiye’den ve dünyadan sanatçıların eserlerini kitlesel manada ulaşılabilir ve satın alınabilir kılmak amacıyla kuruldu.

Teknoloji sayesinde hem hayatı kolaylaştırmak hem de sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak adına çıktıkları yolda öncelikli hedefi; Türk sanatçıları ve sanat eserlerini, yerel ve global düzeyde vitrine çıkarıp, sanatseverler ile buluşturmak olan Gallermak, 2015 yılında kurulmuştur. Sanatçının yaratım sürecinde verdiği emeğin karşılığını almasının en teşvik edici ve tatminkar yolunun eserin alıcısıyla buluşması olduğuna inanarak, geniş yelpazeye sahip bir online vitrin oluşturarak sanat eseri alımını popülerleştirmek hedefindeler. GalleryMak için tasarladığımız web sitesi, sanat eserlerini keşfetmeniz, paylaşmanız ve yaşam alanınıza katmanız için

Dünya Değişmeden Dünya Değişmeden “gezgin ruhuyla” seyahat etmek isteyenlere hizmet veren profesyonel bir turizm acentesidir.
Tulga Ozan'ın şahsi deneyimi ile başlamış olan bu seyahat anlayışı, yolda olmayı bir iş değil, yaşam biçimi kabul etmiş gezginlerin katkısı ile devam etmektedir. Şehir yaşamının bizlere dayattığı kimliklerimizden sıyrılarak, gittikleri coğrafyalarda yerel halkın arasına karışabilecekleri seyahat deneyimleri organize ediyorlar. Batı'nın birbirine benzeyen şehirleri yerine, yerel kültürün küresel değişime direndiği, alışılmışın dışında rotalar sunarak yerel yaşam tarzlarını ve kültürleri deneyimlemek üzerine rotalar hazırlıyorlar. Huzur ile seyahat eden, fazladan bir ülkeye daha gidildiğine dair çentik atma derdinde olmayan yol arkadaşlığı hedefindedir.
Erbien Tüm çanta ve aksesuar ihtiyaçlarınız için erbien.com

Çağdaş silüetler, zamansız işçilik, yerele ve doğal olana saygılı bir bakış açısı… ERBIEN, doğanın sunduğu zengin materyalleri, kadın zanaatkârların el işi emeğiyle birleştirerek bir keşif yolculuğuna çıkıyor. Özgün ve güçlü bir stil algısı, ERBIEN ile zamansız ve güneşe hazır tasarımlarda buluşuyor!

İlhamını güney destinasyonlarından ve sıcak rotalardan alan ERBIEN tasarımları, farklı formlardaki çanta ve şapka modellerinden oluşan ilk koleksiyonuyla Mayıs 2022’de lanse edildi. %100 doğal bitki liflerinden tasarlanan ve vejetal deri detaylarına sahip olan tasarımlar, kadın zanaatkârlardan oluşan ekibinin el işi emeğiyle üretildi.

Hediye Hediye.com.tr ile hediye arama derdine son verin. Online, güvenilir hediye alışverişinin keyfini yaşayın.
Hediye.com.tr müşterilerine farklı hediye alternatiflerini bir arada toplayarak sizi hediye arama derdinden kurtaran ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlayan, hediye sektöründe güvenilir tedarikçi firmalarla çalışan sanal alışveriş sitesidir. Yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, doğum günü hediyesi gibi özel günlerde sevdikleriniz için size hediye alternatifleri sunarak alabileceğiniz en uygun ürünleri ön plana çıkartır, dolayısıyla site içerisinde kaybolmaz ve böylece alışverişinizi de kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Onlarca kategoriden binlerce ürün çeşidi arasından hediyenizi seçerek sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.
Meihua Market Meihua Asian Market'in temel amacı, Asya lezzetlerini seven insanlara yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Asya sosları, kuru gıdalar, sushi malzemeleri ve dondurulmuş gıdalar sunmaktır.

Meihua Asian Market'in temel amacı, Asya lezzetlerini seven insanlara yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Asya sosları, kuru gıdalar, sushi malzemeleri ve dondurulmuş gıdalar sunmaktır.

Meihua Asian Market gıda hijyeni ve güvenliğini her zaman ön planda tutmakta ve sıkı şekilde kalite kontrolü yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Asya ülkelerinden ithal edilen ve en iyi şartlarda saklanan yüksek kalite gıda ürünlerimizi rahatlıkla satın alabilirsiniz ve güvenle tüketetebilrsiniz.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste