E-Ticaret Referansları

Farklı olmazsanız fark yaratamazsınız. E-Ticaret ihtiyacınız için gerekli tüm bilgilere sahip olduğumuz için kullanıcı dostu tasarımlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre de şekillendiriyoruz. E-Ticaret referanslarımızı size sunmanın gurunu yaşıyoruz.

Ruliees Doğanın mucizevi saflık ve güzelliğinden esinlenen Ruliees ürettikleri ürünler sayesinde müşterilerini yeni bir dünya ile buluşturmaktadır.

Ruliees doğadan esinlenerek doğal at kılı fırça, ballı sabun, keçi sütlü sabun, yüz masaj taşı üreten yaşam kalitesini arttırmayı amaçlayan ve her daim müşterilerine verdiği değerle kullanımı oldukça kolay ve güvenilir bir e-ticaret sitesi ile hizmet vermektedir.


Sağlığınız için önemi büyük olan cilt, vücut ve saç bakım ürünlerini %100 doğal ve oldukça kaliteli şekilde tamamen saf ve güvenli formüllerle kendi üreten Ruliees günümüz insanının yaşantısına doğallığı, saflığı ve güzelliği getirme hedefiyle büyük kitlelere hitap etmeyi başarmıştır.

İlke İç Giyim İlke İç Giyim 29 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübesi ile iç giyim sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Moda ve kişisel iç giyim ihtiyaçlarının karşılanması konusunda fark yaratan ürünleriyle ulusal ve uluslararası arenada sektöründe en çok tercih edilen marka olan İlke İç Giyim, gelişen teknolojiye hızla uyum sağlaması ve değerli müşterilerinin her daim en iyiyi hak ettiği bilincinde oluşuyla tekstil sektöründe ve özellikle iç giyim sektöründe adından oldukça sık söz ettirmeyi başarmıştır. 
 
Her zaman en iyiyi ve kaliteyi hedefleyen sektörün öncüsü İlke İç Giyim için tasarladığımız e-ticaret alışveriş sitesi ile müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı erişim kolaylığı ile sizlere hizmet vermektedir. 

Nimet Abla Nimet Abla, artık aramızda değil ama ‘’onun uğurlu eli‘’ hala gişelerde umut dağıtmaya devam ediyor.
Türk Tayyare Cemiyetinin çıkardığı piyango biletlerini satmaya başlamasıyla ilk biletçilik temelleri atmış olan Nimet Abla, bugünkü adını ilk talihlinin bileti kendisinden alması ile almıştır. Satmış olduğu biletlerden çıkan büyük ikramiyeleri gazetelerde yayınlatır ve iş yerine asarak reklamını yapardı. Sattığı biletlerden insanları zengin ve mutlu etmek ona büyük haz ve mutluluk verirdi. Hala daha şansına inanılan Nimet Abla, birçok şehirde birçok kişiye umut olmaya devam ediyor. Daha fazla kitleye ulaşabilmek amacıyla hizmet veren web sitesinden de bilet satışı yapmaktadır.
GalleryMak GalleryMak, bir sanat ve e-ticaret sitesi olarak Türkiye’den ve dünyadan sanatçıların eserlerini kitlesel manada ulaşılabilir ve satın alınabilir kılmak amacıyla kuruldu.

Teknoloji sayesinde hem hayatı kolaylaştırmak hem de sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak adına çıktıkları yolda öncelikli hedefi; Türk sanatçıları ve sanat eserlerini, yerel ve global düzeyde vitrine çıkarıp, sanatseverler ile buluşturmak olan Gallermak, 2015 yılında kurulmuştur. Sanatçının yaratım sürecinde verdiği emeğin karşılığını almasının en teşvik edici ve tatminkar yolunun eserin alıcısıyla buluşması olduğuna inanarak, geniş yelpazeye sahip bir online vitrin oluşturarak sanat eseri alımını popülerleştirmek hedefindeler. GalleryMak için tasarladığımız web sitesi, sanat eserlerini keşfetmeniz, paylaşmanız ve yaşam alanınıza katmanız için

Dünya Değişmeden Dünya Değişmeden “gezgin ruhuyla” seyahat etmek isteyenlere hizmet veren profesyonel bir turizm acentesidir.
Tulga Ozan'ın şahsi deneyimi ile başlamış olan bu seyahat anlayışı, yolda olmayı bir iş değil, yaşam biçimi kabul etmiş gezginlerin katkısı ile devam etmektedir. Şehir yaşamının bizlere dayattığı kimliklerimizden sıyrılarak, gittikleri coğrafyalarda yerel halkın arasına karışabilecekleri seyahat deneyimleri organize ediyorlar. Batı'nın birbirine benzeyen şehirleri yerine, yerel kültürün küresel değişime direndiği, alışılmışın dışında rotalar sunarak yerel yaşam tarzlarını ve kültürleri deneyimlemek üzerine rotalar hazırlıyorlar. Huzur ile seyahat eden, fazladan bir ülkeye daha gidildiğine dair çentik atma derdinde olmayan yol arkadaşlığı hedefindedir.
Televadi Televadi tam 12 yıldır Çin'de resmi ve yerleşik bir biçimde değerli Türk müşterilerine hizmet vermektedir.
Delta Shenzhen Teknoloji Çin’de ve Hong Kong’daki Türk konsolosluğu Ticari ataşeliğinde resmi olarak kayıtlı olup Çin’de 12 yılı aşan verdiği hizmetler boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, müşterileri ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktadır. Çin'de ilk kurulduğunda Shenzhen / Longhua şehrinde güvenlik kamerası ve web kamerası üreticisi pozisyonunda olup Çin’in Shenzhen bölgesinde ilk Türk üretici firma olarak üretim yapan ve ürettiği ürünlerle dünyaya açılarak Çin'de ki piyasada kalıcı bir yer edinen nadir Türk firmalarının arasındadır. Elektronik ürünlerin ve aksesuarların özel tasarım ve projelerini yaparak Çinli üreticilere fason üretimini yaptıran bir firma statüsü konumundadır.
Çakmakçı Tüm çakmak ihtiyaçlarınız için cakmakci.com
Çakmakçı, ihtiyaçlarımızın büyük bir bölümünü internetten karşıladığımız bu zaman diliminde, e-ticaret konusunda hizmet veren İbrahim AYDIN İnternet Hizmetleri şirketine bağlı bir sanal satış sitesidir. Türkiye'de ve dünyada var olan çakmak markalarını internet ortamında satışını gerçekleştiren e ticaret sitesi tüm çakmakları Türkiye distribütöründen almaktadır. Hiçbir şekilde 2. Veya 3. Şahıslardan ürün tedarik edilmemektedir. Fiyat politikası %100 piyasa koşulları göz önünde bulunarak yetkili firmaların belirledikleri fiyat listesine istinaden uygulamaktadırlar.
Hediye Hediye.com.tr ile hediye arama derdine son verin. Online, güvenilir hediye alışverişinin keyfini yaşayın.
Hediye.com.tr müşterilerine farklı hediye alternatiflerini bir arada toplayarak sizi hediye arama derdinden kurtaran ve dolayısıyla zaman tasarrufu sağlayan, hediye sektöründe güvenilir tedarikçi firmalarla çalışan sanal alışveriş sitesidir. Yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, doğum günü hediyesi gibi özel günlerde sevdikleriniz için size hediye alternatifleri sunarak alabileceğiniz en uygun ürünleri ön plana çıkartır, dolayısıyla site içerisinde kaybolmaz ve böylece alışverişinizi de kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Onlarca kategoriden binlerce ürün çeşidi arasından hediyenizi seçerek sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste