Mobil Uygulama

Günümüzde sürekli gelişen teknoloji ile vazgeçilmez ihtiyacımız haline gelen akıllı telefonlar.

Hemen hemen herkesin onsuz dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon )lar, tabletler gibi cihazlar için özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış bir mobil uygulama ile firmanıza olan ilgiyi daha da arttırabilirsiniz. Günümüzde birçok alanda hayatımızı kolaylaştıran mobil uygulamalar olmazsa olmazımız haline gelmiş durumda. Tasarlanacak mobil uygulamanızın sürekli kendini güncellemesi gerekir ve hangi sistemde çalıştırmak istiyorsanız ona göre doğru şekilde kodlanması gerekmektedir. Kullanılan cihaz ve mobil uygulama arası uyumu sağlamak ve yaşanan hataları en aza indirmek için güncel tutup, açıklarını kapatmak gerekir.

Mobil Uygulama

İnternet kullanıcılarının % 60’ı mobil cihazlardan gezinti gerçekleştiriyor. Mobilde bulunmanızın ne kadar önemli olacağını siz düşünün. Bunun yanında mobil uygulamaların hayatımıza kattığı kolaylıkları görebiliyoruz. Küçük bir örnek verecek olursak, yemek siparişinden tutun da banka işlemlerimize kadar yapabildiğimiz uygulamalar mevcut. Sizin müşterilerinizin de mobil uygulamanızdan her an faydalanabileceği bir çok hizmet mutlaka vardır. Unutmayın; Müşterilerinize ne kadar yakın olmak isterseniz bağlantıyı o kadar güçlü tutmalısınız..

IOS Apple Store dünyasında yer almaya hazır olun !

Mobil dünyasının tartışılmaz devi Apple tarafından yaratıldı. IOS uygulamasının SWİFT ile teknolojinin izin verdiği en üst seviyede yapılabilecek tüm modüller için Atamedya sizi bekliyor.

Mobil uygulamanızın planlamasının ardından yapılan özel tasarımlar, mobil uygulamanıza en üst kalitede prestij sağlayacaktır.

Planlama dahilinde tasarlanan uygulamanız, yazılımlar ile tamamlanarak kusursuz hale gelecek.

Android

Her android kullanıcısı Google Play Store’u mutlaka ziyaret etmiştir, Google tarafından geliştirilen mobil uygulama platformu sayesinde android cihazlarda yer almak mümkün. Kullanıcılar hayatına kolaylık katan her uygulamayı buradan temin ediyor.

Bu durumda hizmetlerinizi sunabileceğiniz uygulamayı müşterileriniz ile bir araya getirmek istemez misiniz? Mobil uygulama dünyasında bulunmanız sizin için harika bir avantaj olacak..

Atamedya farkı ile tüm mobil platformlarda eksiksiz bulunabilirsiniz. Neler Yapıyoruz?

Mobil uygulama çözümlerini tamamen sizin istekleriniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel olarak hazırlıyoruz.
Her şeyi ile size özel hazırlanacak olan uygulamanız aşağıdaki yapım sürecinden geçer;

Projelendirme
Tasarım
Arayüz Kodlaması
Yazılım
İnceleme
Yayınlama

Uygulamanız mobil uygulama mağazalarında yayınlanana kadar tüm süreçleri etkili bir şekilde tamamlıyoruz.
Sizler için geliştirdiğimiz mobil uygulamalar sayesinde, pazarlamadaki gücünüz ve hizmet kaliteniz katlanarak artacaktır...

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste