Destek

Atamedya ihtiyacınız olan her an yanınızda.

İhtiyaçlarınız için her zaman desteğe hazırız. Yaptığımız projelerin arkasındayız ve her konuda yardıma hazırız. Verdiğimiz Domain&Hosting hizmeti ile web maile sahip olabilir, mail kurulumu ile ilgili bizden destek alabilirsiniz. Bizimle ilgili merak edilen sorulara ulaşabilir daha fazlası için destek formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Atamedya ile ilgili her şey daima bir adım uzağınızda.

Web Mail

Mükemmel bir web tasarım doğru bir domain ile desteklenmelidir. Firmalar sahip oldukları domain uzantısı ile mail adreslerine de sahip olmalılar. Kurumsal bir imaj için web mail de olmazsa olmazlardan biridir. Yandex, Outlook gibi mail servislerine entegre edilebilmesinden dolayı sunucu çökmesi veya farklı olumsuz bir durumla karşılaşılması durumunda mailleriniz güvende olur.

> Detaylı Bilgi
Transfer İşlemleri

Domain&Hosting alanında farklı bir şirket ile çalışmış ancak memnun kalmamış ya da farklı nedenlerden dolayı iş ortaklığınızı sonlandırmış olabilirsiniz. Bizimle çalışmak istediğinizde hizmetlerinizi bize taşıyabilmeniz için transfer aşamasında bazı prosedürler uygulanmaktadır.

> Detaylı Bilgi
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste