Diğer Hizmetler

Siz isteyin biz geliştirelim.

Yıllardır işinizi kolaylaştıracak tüm işler için özenle çalışıyoruz. Detaylarla uğraşmanızı istemiyoruz, ihtiyacınız olan her şeyi Atamedya farkı ve kalitesi ile sizlere sunuyoruz. Yaptığımız her işin, geliştirdiğimiz her projenin her zaman arkasındayız.

Kolay kullanımı ile mükemmel e-ticaret tasarımlarını, tüm akıllı cihazlar için özel olarak kodlanmış mobil uygulamaları, internette etkin şekilde yer almanız için domain&hosting hizmetlerini, her zaman her yerde aynı söylemi temsil etmeniz için profesyonel kurumsal kimlik çalışmalarını, müşteri ilişkilerinizi kolaylaştırmak ve tüm bilgileri saklı tutabilmeniz için canlı destek sistemini hizmetinize sunuyoruz. Atamedya ayrıcalıkları her zaman sizinle.

Diğer Hizmetler
SEO

Arama motoru optimizasyonudur. SEO nun amacı web sitelerinin arama motorlarının sıralama kriterlerine en uygun şekle getirilerek hedeflenen üst sıralarda yer alınmasını sağlamaktır.

> Detaylı Bilgi
Mobil Uygulama

Tüm akıllı cihazlar için özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış bir mobil uygulama ile firmanıza olan ilgiyi daha da arttırabilirsiniz. Tasarlanacak mobil uygulamanızın sürekli kendini güncellemesi gerekir ve hangi sistemde çalıştırmak istiyorsanız ona göre doğru şekilde kodlanması gerekmektedir. Atamedya farkı ile tüm mobil platformlarda eksiksiz bulunabilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Domain & Hosting

Domain bir firmanın internet ortamında ki isim hakkıdır. Domainin seçimi çok önemlidir. Firmanızın bilinirliği doğrultusunda alınmalıdır. Hosting ise kelime anlamı olarak, barındırma anlamındadır. Aynı anda yüzlerce web sitesini kesintisiz yayınlayabilmesi için çok hızlı bir bağlantı hızı ve yüksek bant genişliğine sahip olmalıdır. En üst düzeyde sunucu kalitesi Atamedya’da.

> Detaylı Bilgi
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğiniz şirketinizin elbisesidir. Logonuz ise kurumsal kimliğinizin en temel taşıdır. Sizin için oluşturacağımız kurumsal kimlik kılavuzu ile her zaman her yerde tüm dokümantasyonunuz ile aynı söylemi temsil edebilirsiniz. Olağanüstü görünmek için eksiksiz olmalısınız.

> Detaylı Bilgi
Canlı Destek Sistemi

Atamedya tarafından geliştirilen ATACFS sistemi ile web sitenizi ziyaret eden her müşteriniz ile anında iletişim kurabilir, sohbet edebilir, aradığı ürün ve hizmete yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi ziyaret eden her kişinin size nereden ulaştığını da görebilirsiniz. Yaptığınız tüm konuşmaları depolayabilir böylece müşteri takibinizi de sağlayabilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Hazır Web Tasarım

Kurumsal bir web sitede olmasını isteyebileceğiniz tüm görsel ve işlevsel özellikler ATATEMA’da mevcut. Kurumsal, Ürünler, Üretim Galeri, Referanslar, Haberler ve iletişim sayfalarını ihtiyacınıza göre aktif veya pasif duruma getirebilir, site logosunu, rengini, görselleri vb. birçok özelliği isteklerinize yönelik değiştirebilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste