Hazır Web Tasarım

Kullanışlı, kapsamlı ve ekonomik hazır web tasarım Atamedya’da.

Atatema, kullanımı kolay yönetim paneli, farklı dil seçenekleri ile kurumsal bir web sitede olması istenen tüm görsel ve işlevsel özelliklere sahip olup ekonomik web tasarım seçeneklerini size sunmaktadır. Hazır web tasarım modelleri ile çözüm ortağınız Atamedya. Atatema'yı incelemeden karar vermeyin!

Atatema 1 Bir kurumsal sitede ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikler Atatema'da.

Kurumsal bir web sitede olmasını isteyebileceğiniz tüm görsel ve işlevsel özellikler Atatema mevcut. Kurumsal, Ürünler, Üretim Galeri, Referanslar, Haberler ve iletişim sayfalarını ihtiyacınıza göre aktif veya pasif duruma getirebilir, site logosunu, rengini, görselleri vb. birçok özelliği isteklerinize yönelik değiştirebilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Atatema 2 Kurumsal web sitesi ihtiyaçlarınız için Atatema’yı incelemeden karar vermeyin!

Kurumsal bir web sitede olması gereken her şey Atatema’da. Kullanışlı paneli size kolayca düzenleme, değiştirme imkanı sunmaktadır. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Rusça dil seçeneklerinden her dil için ayrı düzenleme yapabilir ihtiyaçlarınıza göre Kurumsal, ürünler, referanslar vs. kategorileri aktif/pasif duruma getirebilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Atatema 3 Kullanışlı ve basit paneli ile uygun hazır web tasarım.

Atatema kurumsal bir web sitesine sahip olmanın en uygun hali. Basit paneli ile tüm düzenlemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Sizlere sunulan 6 dil seçeneği; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Rusça dilleri için ayrı düzenleme yapabilirsiniz.

> Detaylı Bilgi
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste