Google Adwords Yönetimi

Müşterileriniz, sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da aradıklarında başkalarını değil sizi bulsunlar.

Web sitenize ziyaretçi çekmek, satışlarınızı arttırmak, telefonla aranmak, rakiplerinizden önce sizin ilgi çekmeniz, kalıcı müşteriler kazanmak vs hepsi ve fazlası Google Adwords (Google Ads) ile mümkün.Google Adwords Yönetimi

İnternet kullanıcılarının %90’ı arama motorları arasında Google’ı tercih etmekte. Kullanıcılar Google’da sizde de mevcut olan ürün veya hizmetleri arattıkları anda sizi bulsunlar istemez misiniz? Rakipleriniz arasında fark yaratmak Google Ads (Google Adwords) ile mümkün.

Google Ads ile dünyaya açılabilir ya da yerel kalabilirsiniz. Reklamlarınızı ülke, bölge, şehir olarak hedef kitlenizi yaygınlaştırabilir veya size yakın bölgelerdeki müşterileri hedefleyebilme imkanına da sahipsiniz.

Müşterilerinize istediğiniz şekilde ulaşmanızı da mümkün kılar. Google aramaları için metin tabanlı, gmail için özel reklamlar, youtube video, banner veya uygulama içi mobil reklamlar ile nerede nasıl görünmek isterseniz. Google Ads reklamları kitlenizin olduğu her alanda.

Reklamlarda anahtar kelime seçimleri çok önemlidir. Doğru anahtar kelimler ile doğru kullanıcılara yani potansiyel müşterilere ulaşmak gerekmektedir.

Google Adwords(Google Ads) reklamlarında yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiği zaman ya da telefon ile arandığınızda ücret ödersiniz. Video reklamlarında da eğer reklamınız 30 saniyeden kısa sürede ya da sona ermeden atlanırsa hiç ödeme yapmazsınız. Bütçenizin en verimli şekilde kullanılması için sonuç odaklı reklamlar önemlidir ve bütçe miktarı tamamen sizin seçiminizdedir.

Reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini, kullanıcı etkileşimlerini vb. gibi gerçek sonuçlarla reklam yatırımızın sonuçlarını da sizinle paylaşılıyor.

Her gün milyonlarca arama yapılan bir alanda, müşterilerinizin sizi fark etmesini, ürün ve hizmetleriniz için iletişime geçmesini sağlayabiliriz. Sizin için ideal, doğru müşteri hedef kitlesi için reklamlarınızı şansa bırakmayın.

Atamedya ile müşterilerinize bir Google araması kadar yakın olun.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için ( 212 ) 347 33 11 nolu telefondan bize ulaşabilir veya
info@ata.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste