Instagram Yönetim Fiyatları

Profesyonel Instagram Yönetiminin tüm detaylarını sizinle paylaşıyoruz!

Günümüzün en popüler sosyal ağı olan instagram artık olmazsa olmazımız haline gelmiş durumda. Siz de çok takipçili popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kullanıcıya ulaştırarak marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Artık birçok kişi ve marka için ciddi kazanç kapısı olan instagram, markalar için mükemmel bir reklam platformu haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca profesyonel şekilde yönetilen bir instagram hesabına sahip olmak bir ihtiyaç haline geldi.

Instagram Yönetim Fiyatları
Hizmetler
1.Grup
2.Grup
3.Grup
Sayfa Açılımı
Var
Var
Var
Hesap Yönetimi
Var
Var
Var
İçerik Paylaşımı
Var
Var
Var
Hikaye Paylaşımı
Yok
Var
Var
Günlük Paylaşım Sayısı
x
x
x
Haftalık Paylaşım Sayısı
2
4
6
Aylık Paylaşım
8
16
24
İçerik Yazıları
8
16
24
Uygun Hashtag Oluşturulması
Yok
Var
Var
Görsel Tasarımı
8
16
24
Video Tasarımı
Yok
Yok
Var
Özel Gün Paylaşımları
Yok
Var
Var
Mesaj Cevaplayıp İletme
Yok
Var
Var
Reklam Yönetimi
Yok
Var
Var
Reklam Raporlama
Yok
Var
Var
Reklam Görseli Hazırlığı
Yok
Var
Var
Rakip Firma Araştırması
Yok
Yok
Var
Aylık Rapor
Var
Var
Var
Size Özel Aylık Plan
Var
Var
Var
Fiyatlandırma
1200 ₺ + Kdv
2700 ₺ + Kdv
3400 ₺ + Kdv

Instagram yönetimi hizmeti, sözleşmenin imzalandığı tarihten 1 hafta sonra başlamaktadır. Seçtiğiniz instagram yönetimi hizmeti paketi için en az 3 aylık sözleşme yapılması söz konusu olmakla birlikte, ödemesi peşin olarak alınmaktadır.

İnstagramda özgün olmalı ve fark yaratarak rakiplerinizin önüne geçmelisiniz. Hedef kitlenize ulaşmalı ve sevilen, ilgi ile takip edilen kurumsal bir instagram hesabı olmalısınız. İnstagram yönetiminde her detay çok önemlidir ve yapılan bir paylaşım sizi her zaman olumlu yönde etkilemelidir. Seçilen görseller, hazırlanan metinler, uygun hashtagler hepsi bir bütün olmalıdır. Profesyonel instagram yönetimi konusunda mutlaka profesyonel kişi/kurumlardan destek almalısınız. Aşağıda yer alan instagram yönetimi paketlerinden size en uygun paketi seçip gerisini bize bırakın, instagram hesabınızı en iyi şekilde biz yönetelim!

Çok takipçili, sevilen ve ilgi ile takip edilen kurumsal bir instagram hesabı için fotoğraf/video seçiminden içeriklere, yorumlara verilen cevaplardan, sizler için özel olarak hazırlanacak reklamlara kadar her detayla biz ilgilenelim, siz büyük kitlere ulaşmanın keyfini yaşayın! Hadi hemen şimdi bizimle iletişime geçin.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için ( 212 ) 347 33 11 nolu telefondan bize ulaşabilir veya
info@ata.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 212 347 33 11info@ata.com.trTeklif İste
Teklif İste